Pradžia / Gyvenimas / Živilė Pinskuvienė prašo skubios pagalbos: „Nenumokite ranka“

Živilė Pinskuvienė prašo skubios pagalbos: „Nenumokite ranka“

2023-10-10

Živilė Pinskuvienė prašo skubios pagalbos: „Nenumokite ranka“

Patiko? Pasidalink:

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė kreipėsi į lietuvius su pagalbos prašymu ir ragina į tai nenumoti ranka. Ji kviečia nelikti abejingais pamačius nepilnamečius, perkančius gėrimus, kurie parduodami asmenims nuo 18 ar daugiau metų.

Socialiniuose tinkluose Ž. Pinskuvienė dalinosi, kad sulaukiama vis daugiau informacijos ne tik apie vietas, kur nepilnamečiai gali įsigyti narkotinių medžiagų, bet ir kitų jiems neprieinamų medžiagų.

Ragina nenumoti ranka

Ji įžvelgia prošvaisčių, kad šią problemą galima išspręsti, nes vis daugiau tėvų susirūpina, domisi ir praneša apie netinkamą elgesį.

„Esu už smulkų verslą, kuris yra labai svarbus regionams. Tačiau smulkus verslas neturi būti NUSIKALSTAMAS.

O čia kaip diena, taip naujiena. Dar vienas pranešimas policijai išsiųstas.

Prošvaistės – nes vis daugiau tėvų susirūpina, ima domėtis ir gilintis. Gaunu vis daugiau žinučių ir skambučių, laiškų ir pranešimų. Ir iš jų naujausia informacija – ne tik apie vietas, kuriose nepilnamečiams pristatomos psichotropinės medžiagos, bet ir apie tai, kad prie viso to mūsų vaikai be problemų dar gauna nusipirkti ir alkoholio, ir energetinių gėrimų“,  – rašoma feisbuke.

Kadangi sulaukia vis daugiau nerimą keliančios informacijos, Ž. Pinskuvienė paragino nelikti abejingais ir pranešti apie neleistiną nepilnamečių elgesį. Taip kiekvienas gali prisidėti prie saugesnės aplinkos kūrimo: „Labai prašau ne tik tėvų, bet ir visų gyventojų sąmoningumo: pamatę N18 gėrimą perkančius vaikus, nenumokite ranka. Yra bendrosios pagalbos telefonas, kuriuo ir reiktų nedelsiant pranešti.

Policijos pareigos nėra begalinės, prie kiekvieno kampo pareigūno nieks nepastatys. Kaip ir kamerų neprikabins. Tačiau visi galima formuoti sveikos aplinkos žinią –  NETOLERUODAMI pavojingo elgesio.“

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA