Pradžia / Gyvenimas / Žemo ūgio pora sulaukė milžiniškos kritikos, nes nusprendė susilaukti vaikų. Tačiau šiandien jie drąsiai dalinasi savo atžalų nuotraukomis

Žemo ūgio pora sulaukė milžiniškos kritikos, nes nusprendė susilaukti vaikų. Tačiau šiandien jie drąsiai dalinasi savo atžalų nuotraukomis

2023-11-24

Žemo ūgio pora sulaukė milžiniškos kritikos, nes nusprendė susilaukti vaikų. Tačiau šiandien jie drąsiai dalinasi savo atžalų nuotraukomis

Patiko? Pasidalink:

Dauguma susituokusių porų sulaukia klausimo, kada ketina susilaukti vaikų. Tačiau Charli Adams ir jos vyras Cullen dažniau yra klausiami “kodėl“…

Sidnėjuje gyvenanti pora turi skirtingas įgimtas ligas, dėl kurių yra mažo ūgio. Didelio dėmesio centre sutuoktiniai atsidūrė tada, kai Charli pradėjo lauktis pirmo vaiko.

Besilaukiant pirmosios dukros moteris nusprendė susikurti paskyrą “Instagram“ socialiniame tinkle, kad galėtų šviesti žmones apie jų ligą ir papasakoti apie šeimyninį gyvenimą. Tačiau Charli nenutuokė, kad jos paskyra taps tokia populiari. Šiandien moterį seka daugiau nei 350 tūkstančių žmonių.

Prieš kurį laiką Charli susilaukė trečiojo vaiko. Visgi kiekvienas nėštumas buvo tikras išbandymų metas. Moteriai tekdavo iškęsti daugybę tyrimų, kuriais gydytojai norėjo išsiaiškinti, ar gimsiantis vaikas paveldės kurio nors iš tėvų ligą. Kiekvieno nėštumo metu buvo tikimybė, kad vaikas gims ir visiškai įprasto ūgio.

Trejų metų dukra Tully ir penkerių Tilba paveldėjo ligas iš savo tėvų, todėl sutuoktiniai susilaukė didelės aplinkinių kritikos.

“Aš susilaukiau milžiniškos kritikos, nes norėjau tapti mama, kaip ir milijonai kitų moterų pasaulyje. Šis sprendimas nebuvo lengvas, tačiau aš dėl nieko nesigailiu“ – pasakoja Charli.

Dabar pora augina tris gražius vaikus ir toliau dalijasi savo gyvenimo pakilimais, bei nuosmukiais.

“Mes tokie pat žmonės, kaip ir visi kiti. Valgome tuos pačius produktus, atsipalaiduojame tose pačiose įstaigose, keliaujame tais pačiais maršrutais“ – teigia moteris.

Sutuoktiniai užtikrintai sako: gyvenime nėra jokių kliūčių, jei norite gyventi pilnavertiškai. Galite mėgautis kiekviena diena, sportuoti ar linksmintis.

Pora taip pat neturi jokių problemų dėl darbo. Cullen turi savo verslą, o Charli dirba telekomunikacijų bendrovėje.

Pora tikisi, kad jų patirtis padės kitiems žemo ūgio žmonėms tikėti savimi ir suprasti, kad medicininė diagnozė dar nėra pabaiga… Galima tik palinkėti šiai šeimai sėkmės!

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA