Pradžia / Gyvenimas / Vis dar nerastos 13-metės Medos paieška intensyvėja: įvardijo dingimo priežastį

Vis dar nerastos 13-metės Medos paieška intensyvėja: įvardijo dingimo priežastį

2024-02-22

Vis dar nerastos 13-metės Medos paieška intensyvėja: įvardijo dingimo priežastį

Patiko? Pasidalink:

Policija tęsia Vilniuje pirmadienį dingusios trylikametės Medos Stankevičiūtės paiešką ir teigia, kad atvejis kitoks negu Kaune.

„Merginos ir toliau intensyviai ieškoma. Tikrai yra pakankamai daug medžiagos, informacijos, kurią reikia patikrinti. Manau, kad visa tai bus padaryta artimiausiu metu ir gal greitai bus kažkokių naujienų“, – teigė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Anot R. Matonio, bent jau kol kas iš gyventojų neprašo vaizdo registratorių medžiagos.

„Ypatingos pagalbos iš žmonių tikrai kol kas nereikia. Nes yra tikrinama kol kas dabar turima informacija. Jeigu tos pagalbos reikės, policija tikrai kreipsis į žmones, oficialiai išdėstys, kokios pagalbos reikia ir ką tie žmonės galėtų daryti. Dabar, kiek suprantu, savanorius buria tėvai. Viskas tvarkoje, mes uždrausti to negalime, bet kol kas pagalbos, kuri padėtų realiai vykdyti paiešką, policijai nereikia“, – sakė Policijos departamento atstovas.

„Ta informacija, kuri yra viešai žinoma, yra patikrinta. Tos vietos, kur mergina buvo matoma, jos taip pat patikrintos. Dabar tas ieškojimas be tikslo ir plano. Todėl ir sakau, kad kol kas tų didelių, masinių paieškų nereikia. Tačiau jeigu žmonės nori prisidėti, padėti, išreikšti savo poziciją, tai turėtų bendrauti su dingusios merginos tėvais“, – kalbėjo R. Matonis.

Taip atsiranda daug netikslios informacijos, kurią reikia tikrinti, teigė R. Matonis. Anot Policijos departamento atstovo, dingus nepilnamečiui nereikia laukti ir apie įvykį pranešti iš karto, jis bus pradėtas tirti iš karto. Pagrobimo versija šiuo atveju nėra keliama ir neturi jokio ryšio su Kauno įvykiais.

„Tai turbūt bus kažkokie santykiai šeimoje – išėjęs vaikas. Manau, kad artimiausiu metu sužinosime visus atsakymus į klausimus“, – teigė R. Matonis. 

Primename, kad M. Stankevičiūtė dingo pirmadienį vasario 19 d. Vilniuje.

M. Stankevičiūtės artimieji sakė kol kas neturintys jokios papildomos informacijos, susijusios su paauglės dingimu, nei ta, kuria viešai pasidalijo policijos pareigūnai.

„Padėtis tokia, kad jokių duomenų neturime. Vienintelė žinoma detalė, kad dukra vasario 19 dienos rytą išėjo iš namų Baltupiuose ir nuvažiavo pas draugę Didžiojoje Riešėje. Ten šiek tiek pabuvo ir, kaip teigė draugė, apie 12 val. išėjo. Nuo tada mes nieko nežinome. Su savimi mobiliojo telefono Meda neturėjo. Žmonės mūsų klausia, kuo galėtų padėti, bet mes net neturime nuo ko atsispirti“, – portalui kauno.diena.lt kalbėjo M. Stankevičiūtės mama.

Socialiniame tinkle artimieji sukūrė specialiai paauglės paieškoms skirtą grupę. Ten vyksta aktyvios diskusijos, žmonės dalijasi su dingimu susijusia informacija, kelia savas įžvalgas.

Dingusios M. Stankevičiūtės požymiai: 165 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, pusilgių dažytų oranžinės spalvos plaukų.

Išeidama iš namų ji vilkėjo rudą striukę su gobtuvu, apsiūtu kailiu, mūvėjo kelnes ar džinsus su žvaigždutėmis, avėjo juodus kerzinius batus.

Asmenis, mačiusius šią nepilnametę ar žinančius jos buvimo vietą, policija prašo nedelsiant apie tai informuoti Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato 3-iojo veiklos skyriaus vyresnįjį tyrėją Mindaugą Kimutį, tel. 8 700 58128 arba paskambinti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA