Pradžia / Gyvenimas / Vilnietė sumušta ir apiplėšta vidurdienį – įžūlus nusikaltėlis moterį užpuolė tarp daugiabučių

Vilnietė sumušta ir apiplėšta vidurdienį – įžūlus nusikaltėlis moterį užpuolė tarp daugiabučių

2023-12-13

Vilnietė sumušta ir apiplėšta vidurdienį – įžūlus nusikaltėlis moterį užpuolė tarp daugiabučių

Patiko? Pasidalink:

Vilniuje įžūlus nusikaltėlis moterį užpuolė, sumušė ir apiplėšė net nebandydamas slėptis nakties tamsoje – nusikaltimas įvykdytas vidurdienį daugiabučiais apstatytoje gatvėje, tad, tikėtina, matant kitiems žmonėms.

Kaip pranešė Vilniaus apskrities VPK, gruodžio 1 d. apie 12 val. Vilniuje, daugybe daugiabučių apstatytoje gana judrioje Architektų g., kol kas nežinomas nusikaltėlis užpuolė ir sumušė moterį (gimusi 1970 m.). Sumušęs moterį, užpuolikas pagrobė kuprinę ir paspruko.

Vėliau moteris policijai sakė, kad kuprinėje buvo raktų ryšulys, vaistai, piniginė su 40 eurų, asmens tapatybės dokumentu, įvairiomis nuolaidų kortelėmis. Nuostolis – 105 eurai.

Sumuštai moteriai prireikė medikų pagalbos. Ji buvo nuvežta į ligoninę. Vėliau, suteikus medicinos pagalbą ligoninėje, moteris išleista gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo, nusikaltėlis kol kas nesugautas.

Baudžiamasis kodeksas nurodo, kad tas, kas panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti arba kitaip atimdamas galimybę nukentėjusiam asmeniui priešintis pagrobė svetimą turtą, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA