Pradžia / Gyvenimas / Vilniaus rajone policininkas nušovė jį ir medikus užpuolusią moterį – paleido 5 šūvius

Vilniaus rajone policininkas nušovė jį ir medikus užpuolusią moterį – paleido 5 šūvius

2023-12-12

Vilniaus rajone policininkas nušovė jį ir medikus užpuolusią moterį – paleido 5 šūvius

Patiko? Pasidalink:

Vilniaus rajone policininkas antradienį nušovė jį ir medikus užpuolusią agresyvią pacientę. „Pirminiais duomenimis, agresyvi moteris puolė medikus, puolė ir pareigūnus su peiliu, buvo panaudotas ginklas ir ji buvo nušauta“, – BNS sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Kaip BNS informavo Greitosios medicinos pagalbos Vilniaus filialo atstovai, 12.24 val. gautas iškvietimas į Baraškų kaimą Juodšilių seniūnijoje, informuota, kad apie 50-ies metų moteriai sutriko sveikata. Į įvykio vietą taip pat iškviesti policijos pareigūnai, jie atvyko pirmiau, nei medikai.

Kastuvu apdaužė medikų automobilį

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja nurodė, kad 1972-aisiais gimusi moteris buvo agresyvi, kastuvu apdaužė medikų automobilį.

„Paskui ji užsibarikadavo namuose, ten pasiėmė peilį ir su puolė greitosios pagalbos medikus ir policininką“, – BNS nurodė ji.

Pasak policijos atstovės, pareigūnai panaudojo ašarines dujas, taip pat elektrošoko prietaisą „Taser“, tačiau galiausiai jiems teko panaudoti tarnybinį ginklą.

Buvo paleisti 5 šūviai, vienas jų tapo lemiamu. Moteris įvykio vietoje mirė. Medikai ir pareigūnai nenukentėjo, įvykio aplinkybės tiriamos.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA