Pradžia / Gyvenimas / Vilniaus ligoninėje atsidūrė šiemet gimęs berniukas – medikai ir policija aiškinasi, kaip ant jo kūno atsirado mėlynių

Vilniaus ligoninėje atsidūrė šiemet gimęs berniukas – medikai ir policija aiškinasi, kaip ant jo kūno atsirado mėlynių

2023-12-09

Vilniaus ligoninėje atsidūrė šiemet gimęs berniukas – medikai ir policija aiškinasi, kaip ant jo kūno atsirado mėlynių

Patiko? Pasidalink:

Ukmergės policija aiškinasi, kokiomis aplinkybėmis ant šiemet gimusio berniuko kūno atsirado mėlynių. Įtarus, kad vaikas gali būti sumuštas, jis nuvežtas į ligoninę, medikai stebi vaiko būklę, o policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Apie Vilniaus ligoninėje atsidūrusį kūdikį trečiadienį pranešė Policijos departamentas. Kaip rašoma policijos pranešime, lapkričio 28 d. apie 11 val. 50 min. Ukmergės r., namuose, rastas galimai sužalotas berniukas (gim. 2023 m.), kuris pristatytas į Vilniaus ligoninę.

Pirminiais duomenimis, vaiko būkle susirūpino šeimos namuose apsilankiusi socialinė darbuotoja. Ji pastebėjo ant berniuko kūno neaiškiomis aplinkybėmis atsiradusių mėlynių.

Socialinė darbuotoja iškvietė medikus. Policijai moteris sakė įtarianti, kad prieš vaiką galėjo smurtauti jo tėvas. Policija įvykių susidomėjo, tačiau tėvai nebuvo sulaikyti. Pareigūnai dabar aiškinsis įvykio aplinkybes ir lauks medikų išvadų, dėl ko ant kūdikio kūno galėjo atsirasti mėlynės.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Baudžiamasis kodeksas numato, kad už smurtą prieš mažamečius baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA