Pradžia / Gyvenimas / Viktorija Siegel sureagavo į kritiką dėl itin seksualaus įvaizdžio: „Mokykitės gyventi laisvai“

Viktorija Siegel sureagavo į kritiką dėl itin seksualaus įvaizdžio: „Mokykitės gyventi laisvai“

2023-11-28

Viktorija Siegel sureagavo į kritiką dėl itin seksualaus įvaizdžio: „Mokykitės gyventi laisvai“

Patiko? Pasidalink:

Verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė lapkričio 18-osios vakarą atšventė 29-ąjį gimtadienį. Šia proga artimiausius bičiulius ji sukvietė į restoraną, o gimtadienio šventei pasirinko kabareto temą.

29-ojo gimtadienio proga V. Siegel-Suodaitė pasipuošė itin seksualiu įvaizdžiu, kurį sukūrė lietuvių mados kūrėjai.

Viktorija puošėsi trumpute korseto tipo suknele ir prisegamomis kojinėmis. Moteris dengė rankas ilgomis pirštinėmis, riešus papuošė baltojo aukso apyrankėmis su deimantais ir Šveicarijos laikrodžių gamintojo „Hublot“ laikrodžiu.

Tačiau socialiniuose tinkluose paviešinusi šventinio įvaizdžio nuotraukas, V. Siegel-Suodaitė sulaukė kandžių žodžių. Komentarų skiltyje kai kurie moters sekėjai tikino, kad gimtadieniui pasirinktas stilius yra pernelyg vulgarus. Daugelis jų akcentavo, kad dviejų vaikų mama neturėtų taip rengtis.

Į nemalonius komentarus sureagavo ir pati V. Siegel-Suodaitė, savo poziciją išdėsčiusi „Instagram“ istorijose. Moteris teigė, kad lietuviams trūksta laisvumo.

„Po mano pasirinktos gimtadienio aprangos ir kabareto temos supratau, kad Lietuvoje nemažai žmonių, kurie gyvena kažkokiuose rėmuose. Pavyzdžiui, yra komentaras, kad aš juk esu dviejų vaikų mama. Tai kas, tu negali apsirengti kažkaip kitaip, temiškai? Ar aš taip ėjau į naktinį klubą, voliojausi patvoryje?

Čia buvo mūsų draugų teminis vakarėlis. Nesvarbu, kiek tu turi vaikų, visada galima fainiai apsirengti, sugalvoti smagią vakarėlio temą. Mažiau galvokit, kas kiek turi vaikų, kaip mes privalome ir neprivalome atrodyti. Mokykitės gyventi laisvai, kas kaip nori – tas taip rengiasi. Aš labai džiaugiuosi, kad visi mano svečiai gerai pavarė, gražiai pasipuošė.

Kai jūs rašote, kad esu dviejų vaikų mama – taip, aš dažnai atsistoju prieš veidrodį ir galvoju, kaip gerai atrodau, nors esu dviejų vaikų mama. Aš save moku pagirti ir labai gerai jaučiuosi, kad taip atrodau“, – pakomentavo V. Siegel

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad V. Siegel-Suodaitės gimtadienio šventė vyko restorane „Bizzare“. Šventėje dalyvavo ir Viktorijos mama Valentina bei pirmagimė dukra Nicole. Svečius linksmino šokėjos ir visose svarbiausiose V. Siegel-Suodaitės šventėse pasirodantis dainininkas Donatas Montvydas.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA