Pradžia / Gyvenimas / „Vaginų užkalbėtoju“ tituluojamas Amiras išdavė darbo paslaptis: paslaugų prašo net garsenybės

„Vaginų užkalbėtoju“ tituluojamas Amiras išdavė darbo paslaptis: paslaugų prašo net garsenybės

2023-11-29

„Vaginų užkalbėtoju“ tituluojamas Amiras išdavė darbo paslaptis: paslaugų prašo net garsenybės

Patiko? Pasidalink:

Ginekologas daktaras Amiras Marašis iš Niujorko, dėl savo kompetencijos moterų malonumo srityje vadinamas „vaginos užkalbėtoju“. Jo net įžymybės prašo, kad jis patobulintų jų lytinius organus.

Daktaras Amiras Maraši specializuojasi lytinių lūpų ir makšties plastikos srityje Niujorke, o vaikystėje jis visada norėjo tapti gydytoju. Jis nežinojo, kad galiausiai pradės mokyti moteris visko, ką joms reikia žinoti apie seksualinį malonumą, rašo dailystar.co.uk. 

Nuo vaikystės norėjo būti gydytoju

Jo klinikoje pacientės apsilanko konsultacijai ir varto „išvaizdos knygą“, panašiai kaip senamadiškoje kirpykloje. Jis taip pat moko moteris, kaip jos gali susigrąžinti malonumą.

Daktaras Maraši sakė, kad užaugęs visada norėjo būti gydytoju. Kai jis buvo mažas berniukas ir gyveno Irane, jo tėvas dirbo šioje srityje, todėl jam tai buvo normali aplinka.

Tačiau jo ankstyvoji darbo su medikais patirtis buvo gana traumuojanti, nes jis padėjo tėvui, kai šis dirbo netoli karo zonos. Eksperto gyvenimas augant buvo labai skirtingas, nes jis matė itin didelius konfliktų siaubus.

Dabar jis gyvena visiškai kitokį gyvenimą JAV, nors ir toliau padeda žmonėms visai kitaip.

Prisimindamas savo vaikystės laikus, daktaras Maraši išskirtinai pasakojo laikraščiui „Daily Star“: „Mano tėtis dirbo chirurgu netoli karo zonos esančioje vietinėje ligoninėje. Ji buvo labai arti sienos.

Atvažiuodavo sunkvežimis, prigrūstas kūnų – jie galėjo būti mirę, galėjo būti gyvi – 40 ar 50 jų būdavo sunkvežimio gale.

Ant mirusių žmonių uždėdavau baltą paklodę – toks buvo mano darbas. Pirmą kartą susiuvau, kai buvau maždaug devynerių metų“.

Plastinė operacija (nuotr. 123rf.com)

Mano, kad makšties plastinės operacijos yra reikalingos

Į medicinos mokyklą jis išvyko būdamas 15 metų, o tai, kaip pats pripažįsta, buvo labai anksti. Tačiau, kai jis pradėjo daugiau mokytis, pasakojo, kad draugai pradėjo jo klausinėti apie himenoplastiką – procedūrą, kuri gali būti atliekama siekiant atstatyti mergystės plėvę.

Tuo metu ten, kur jis augo, žmonės buvo mokomi, kad negalima turėti lytinių santykių prieš santuoką. Po daugelio metų, atvykęs į Brukliną, jis pastebėjo, kad tokios operacijos yra reikalingos. Jis sakė, kad klinikoje lankėsi daug žmonių, patyrusių moterų lytinių organų žalojimą (FGM), kai dėl nemedicininių priežasčių pašalinami išoriniai moters lytiniai organai.

Be to, jis sakė, kad daugelis žmonių patyrė nevykusią operaciją, ir buvo aišku, kad daugeliui žmonių reikia pagalbos. Dabar jis taip pat gydo pacientes, kurios tiesiog nori geresnės išvaizdos arba sutvarkyti natūraliai padidėjusias ir nepatogias vulvos lūpas.

Daktaras Maraši visada žinojo, kad nori atlikti makšties plastines operacijas, tačiau niekada neįsivaizdavo, kad taps šios srities specialistu. Pirmą kartą jis pradėjo dirbti šioje srityje, kai 2010 m. buvo dislokuotas Haityje, nes nusprendė keliauti kartu su kitais medikais savanoriais ir teikti nemokamą pagalbą.

Tuo metu jis gydė moterį, kuri kentėjo nuo makšties fistulės, kai tarp makšties ir šlapimo pūslės arba tiesiosios žarnos atsiranda skylė. Anksčiau ji gėdijosi apie tai kalbėti.

Po to, kai jis padėjo gydyti šią moterį, vienas iš jo kolegų pasakė, kad jis yra „vaginos užkalbėtojas“ ir nuo to laiko šis vardas jam prilipo. Dabar šis titulas jį lydi net Niujorke.

Lankosi Holivudo žvaigždės

Klinikoje lankosi įvairių socialinių sluoksnių moterys, kurios tikisi turėti savo svajonių makštį. Jis taip pat moko jas, kaip maksimaliai išnaudoti savo seksualinį gyvenimą, ir netgi sukūrė pikantiškų žaisliukų (kuriuos vadina malonumo įrankiais).

„Jos ateina pas mane, nes nori geresnio seksualinio gyvenimo. Aktorės, krepšininkių žmonos, Holivudo žvaigždės. Viena aktorė norėjo ateiti pas mane į kabinetą. Man buvo tokia didelė garbė. Aš užaugau stebėdamas ją“, – sakė daktaras.

Pastaraisiais metais operacijos tapo populiaresnės, nors iš tikrųjų apie tai kalba nedaugelis. Daktaras Maraši sakė norintis, kad žmonės atviriau kalbėtų apie seksą, nes, nors situacija keičiasi, jo nuomone, vis dar bijoma kalbėti apie moterų lytinį potraukį.

Atrodo, kad vis dar egzistuoja gėdos jausmas, ir jis mano, kad tai reikia keisti. Tiesą sakant, jis mano, kad pasimėgavimas malonumais yra naudingas sveikatai.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA