Pradžia / Gyvenimas / Užfiksavo šokiruojantį vaizdą Kauno autobuse: Kaip iškrypėlis nesidrovėdamas keleivių tenkino aistrą

Užfiksavo šokiruojantį vaizdą Kauno autobuse: Kaip iškrypėlis nesidrovėdamas keleivių tenkino aistrą

2023-10-21

Užfiksavo šokiruojantį vaizdą Kauno autobuse: Kaip iškrypėlis nesidrovėdamas keleivių tenkino aistrą

Patiko? Pasidalink:

Socialiniame tinkle „Facebook“ pasklido žinia apie Kaune siautėjantį iškrypėlį, kuris tenkina save merginų akivaizdoje.

Nuotraukomis ir vaizdo įrašu apie šį asmenį pasidalijusi mergina savo „Facebook“ paskyroje rašė:

„Esu šoke, bet noriu atkreipti visų dėmesį. Kaune vaikšto iškrypėlis. Antradienį apie 12 val., sesės draugė važiavo viešuoju transportu, 34 autobusu, kuriame prie jos pristojęs vyras, save tenkino su ranka prisidengdamas maišiuku.

Antra kartą pristojo šiandien taip pat, apie 12 val., tuo pačiu laiku… Bus parašytas pareiškimas, policija pradės tyrimą. Jeigu kas matot jį, ar kaip bando lįsti, kvieskite policija. Nebe pirmą kartą jau persekiojamos…

Saugokit save. Į policiją buvo nuvykta tą pačią dieną, antradienį, mergaitė paaiškino situaciją, parodė video, jai padavė lapą, kad parašytų pareiškimą. Policija galėjo daryti tą pačią dieną kažką. Pakartoju, kad klausimų nekiltų! Tikiu, kad šis žmogus greitai bus nubaustas.“

Policija pradėjo tyrimą

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad pranešimas apie iškrypėlį buvo gautas.

Spalio 19 d. 22.13 val. buvo gautas pranešimas, jog spalio 17 d. ir spalio 19 d. Kaune, viešojo transporto autobuse, pažymėtu 34G numeriu, pusamžis vyras tenkino aistrą.

Pagal gautą pranešimą ir prie jo pridėtą vaizdinę medžiagą, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai pradeda ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. (dėl viešosios tvarkos pažeidimo). 

Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Dėkojame gyventojams, kurie nelieka abejingi ir apie galimus nusižengimus ar nusikalstamas veikas nedelsiant informuoja policijos pareigūnus.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA