Pradžia / Gyvenimas / „TV pagalbos“ gelbėtoja Filejeva siunčia prašymą: „Laiko liko nedaug“

„TV pagalbos“ gelbėtoja Filejeva siunčia prašymą: „Laiko liko nedaug“

2023-11-23

„TV pagalbos“ gelbėtoja Filejeva siunčia prašymą: „Laiko liko nedaug“

Patiko? Pasidalink:

TV pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva pasidalino skubiu pagalbos prašymu – Kėdainiuose gyvenančiai daugiavaikei šeimai reikalinga pagalba padengti susidariusią skolą, kitaip rytoj 11 val. penkių asmenų šeima neteks būsto.

Socialiniuose tinkluose į neabejingus žmones R. Filejeva kreipėsi pagalbos penkių asmenų šeimai – tėvams ir trims nepilnamečiams vaikams.

„Kėdainiuose gyvenančios daugiavaikės (3 nepilnamečiai vaikai) šeimos 1 kambario butas parduodamas iš varžytinių. Rytoj 11 val. paskutinė diena“, – pagalbos prašymu dalijosi gelbėtoja.

„Laiko liko nedaug“

Abu tėvai yra dirbantys, tėtis Gediminas – statybininkas, mama Eglė – darželio virtuvės padėjėja ir valytoja. Dabar jų vienintelis noras padengti susidariusias skolas, kad neprarastų būsto.

„Skola susikaupė prieš daug metų, kai Eglė, pagimdžiusi pirmąją dukrą, po mėnesio palaidojo jai artimiausią žmogų, mamą. Moteris buvo ką tik tapusi mama. Pogimdyvinė depresija ir netektis pastūmėjo moterį į priklausomybę, kuri tęsėsi 6-erius metus.

Dabar jau 9 metai, kai moteris gyvena tvarkingai ir neturi jokių priklausomybių. Deja, bet tas laikotarpis neliko be pasekmių. Susikaupė milžiniškos skolos, kurias Eglė su vyru Gediminu padenginėja kas mėnesį jau daugybę metų.

Nors ir skola padenginėjama, bet kreditoriaus prašymu likusi suma išieškoma iš vienintelio šeimos būsto. O tai reiškia, kad ryt 5 asmenų šeima, 3 vaikai ir tėvai, atsidurs gatvėje. Eiti nėra kur…

Abu verkia. Mama vakar pranešė vaikams, kad kreipėsi į mus. Mažiausias berniukas pasiūlė atiduoti savo taupyklę, kurioje 10 eur, kad geri žmonės padėtų neprarasti namų“, – jautria šeimos istorija dalinosi R. Filejeva.

Šeima nėra socialinių darbuotojų akiratyje, jie apibūdinami kaip tvarkingi ir mylintys tėvai. Prisidėti kviečiami visi neabejingi asmenys:

„Prašome visų, kas gali, prisidėti ir padėti. Laiko liko nedaug. Jei pavyktų padengti bent didesnę dalį skolos, mums pavyktų išsaugoti tą mažytį 1 kambario butą šiai šeimai.“

Prisidėti galite žemiau nurodytais R. Filejevos įsteigto paramos ir labdaros fondo „Gėrio trupinėlis“ rekvizitais:

Paramos ir labdaros fondas „Gėrio trupinėlis“ Swedbank Banko kodas 73000

SWIFT kodas HABALT22 Banko sąskaita LT837300010145919639

Seb banko sąskaita LT577044060008196348

paypal.me/GerioTrupinelis parama: Eglei ir vaikams

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA