Pradžia / Gyvenimas / Tragiškoje avarijoje žuvo 17-metė Kamilė

Tragiškoje avarijoje žuvo 17-metė Kamilė

2024-05-05

Tragiškoje avarijoje žuvo 17-metė Kamilė

Patiko? Pasidalink:

Šiaurės Airijos Omos mieste A5 greitkelyje įvykus avarijai, žuvo du paaugliai. Viena jų – 17-metė lietuvė Kamilė Vaicikonytė.

Policija pranešė, kad 19-metis Jamie Moore’as ir 17-metė K. Vaicikonytė žuvo įvykio vietoje apie 21.50 val., rašo BBC.

Pirmadienį Kamilė dalyvavo savo mokykloje surengtoje demonstracijoje, skirtoje A5 kelyje žuvusiems žmonėms atminti, ir ragino pradėti ilgai laukto kelio atnaujinimo darbus.

Jautrūs geriausios draugės žodžiai

Lietuvė K. Vaicikonytė su šeima persikėlė gyventi į Šiaurės Airiją, kai jai buvo dveji, rašo airių portalas „Belfast Telegraph“. Ji dirbo miestelio „Supervalu“ parduotuvėje ir mokėsi šeštame vietinio koledžo kurse.

Geriausia K. Vaicikonytės draugė ir buvusi bendraklasė Triniti Keleman (17 m.) leidiniui sakė, kad visada ją prisimins ir jos pasiilgs.

„Kelią A5 reikia rimtai tvarkyti. Mano geriausia draugė ir jos vaikinas nebuvo pirmieji ir nebus paskutiniai, žuvę šiame kelyje. Jau 17 metų laukiame pokyčių. 

Kamilė ir aš visada buvome geriausios draugės, o jai visai neseniai sukako 17 metų. Prisimenu, kaip ji džiaugėsi, kad šią vasarą gaus vairuotojo pažymėjimą ir važinės po Airiją, bet, deja, tai neįvyks. A5 atėmė mano gyvybingą, gražią ir protingą geriausią draugę.

Nenorėčiau, kad kam nors kitam tektų išgyventi tą patį, ką išgyvenu aš“, – kalbėjo T. Keleman.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA