Pradžia / Gyvenimas / Tragedija Eržvilke prieš pat Kalėdas: ugnis pasiglemžė pas močiutę viešėjusį anūką

Tragedija Eržvilke prieš pat Kalėdas: ugnis pasiglemžė pas močiutę viešėjusį anūką

2023-12-15

Tragedija Eržvilke prieš pat Kalėdas: ugnis pasiglemžė pas močiutę viešėjusį anūką

Patiko? Pasidalink:

Trečiadienio rytą nedidelį Eržvilko miestelį (Jurbarko raj.) ištiko tragedija: užsiliepsnojo gyvenamasis namas, o per gaisrą žuvo 5 m. vaikas. Kaip paaiškėjo, tai buvo kuriam laikui pas močiutę paviešėti atvykęs anūkas.

Kaip jau rašė lrytas.lt, trečiadienį apie 9 val. 51 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie tai, kad Eržvilko miestelyje, Šiaurės g. atvira liepsna dega namas.

Į įvykio vietą išsiųstos Jurbarko ir Tauragės rajonų priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Jos atvyko greitai, bet gaisras jau buvo išplitęs. Ugniagesiai gelbėtojai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėję į vidų ir apmalšinę liepsnas, antrajame namo aukšte surado mažamečio vaiko kūną.

Kaip portalui lrytas.lt ketvirtadienį sakė Eržvilko seniūnas Gintaras Kasputis, jo žiniomis, žuvo pas močiutę viešėjęs keturmetis anūkas. Jis gyveno su tėvais ir jaunesne sesute kitoje to paties rajono seniūnijoje.

Seniūno žiniomis, močiutė tik trumpam išėjo į kiemą palesinti vištų ar užkurti pečiaus į rūsį, pasak jos, tai užtruko vos kelias minutes. Grįžti į namą jau negalėjo, nes kambaryje už durų buvo įsiplieskusi liepsna.

Dėl ko kilo gaisras, dar neaišku – atmestos versijos, kad nuo krosnies ar dujinės viryklės, nes jos tuo metu neveikė, be to, jos įrengtos kitoje namo dalyje, tad gali būti, kad ugnis įsiplieskė dėl elektros instaliacijos ar užsidegus televizoriui – dar atliekamas tyrimas.

Moteris individualiame name gyveno viena. Ji buvo tvarkinga, darbšti, kaip ir žuvusiojo vaiko mama. „Namas šiuo metu gyventi netinkamas, rūpinamės ir ieškome, kur ji galėtų laikinai apsigyventi – jau yra keletas gyventojų ir bendruomenės pasiūlymų, o gal laikiną būstą skirs savivaldybė.

Tačiau pati moteris dabar apie tai dar negalvoja, ji tik išgyvena dėl to, kas nutiko. Dabar svarbiau dabar stabilizuoti moters būklę, kuri po įvykusios nelaimės labai nekokia. Ja rūpinasi artima draugė, kuri nuolat yra šalia jos“, – sakė seniūnas.

Informacija, kaip paremti nelaimės ištiktą šeimą.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA