Pradžia / Gyvenimas / Tikras siaubas – Vilniuje bandoma pagrobti vaikus: įspėja visus

Tikras siaubas – Vilniuje bandoma pagrobti vaikus: įspėja visus

2023-10-11

Tikras siaubas – Vilniuje bandoma pagrobti vaikus: įspėja visus

Patiko? Pasidalink:

Socialiniuose tinkluose pradėjo plisti sunerimusių tėvų pasakojimai apie tai, kad jų mažamečius vaikus į mašiną bandė įsivilioti vyras, siūlydamas jiems saldainius, pinigus ar ragindamas pavežti namo. Šios istorijos įvyko skirtinguose Vilniaus rajonuose: Naujamiestyje bei Naujojoje Vilnioje. Dėl galimo bandymo pagrobti vaikus tėvai kreipėsi į policiją.

Siūlė 100 eurų

Naujosios Vilnios gyventoja Tatjana pasakoja, kad nepažįstamas vyras, penktadienį apie 17 valandą, privažiavęs prie jos aštuonmečio sūnaus su juodu džipu (galimai Mercedes-Benz markės automobiliu), jį pradėjo kalbinti. „Sūnus laukė prie mokyklos vartų, prie Barboros Radvilaitės progimnazijos“, kai prie jo privažiavo vyras ir pasakė berniukui, kad mama susilaužė koją. Vyras pasiūlė mano sūnui važiuoti namo, taip pat sakė, kad jei vaikas sutiks važiuoti, su šiuo asmeniu, tada mama grįžus namo jam duos 100 eurų. Sūnus į automobilį sėsti atsisakė“, – įvykio aplinkybes pasakoja moteris.

Berniuko mama taip pat  pasakojo, kad netoli minėto automobilio privažiavus dar kelioms mašinoms, vairuotojas iš karto pasitraukė. Taip pat jos sūnus minėjo, kad tas automobilis kurį laiką stovėjo prie mokyklos ir tik po kurio laiko privažiavo. „Žmogus sėdintis už vairo buvo vyresnio amžiaus, tamsesnių bruožų ir šnekėjo kaip „iš po žemių“ – taip vyrą apibūdino sūnus“, – teigia moteris.

Aiškėja ir daugiau istorijų

Šį įvykį patvirtino ir policijos pareigūnai. Įvykis buvo registruotas rugsėjo 30 d. 11.33 val. Pranešėja teigė, kad Vilniaus rajone, prie jos nepilnamečio sūnaus (8 m.) privažiavo juodos spalvos nenustatytos markės automobilis ir pasiūlė pavežti. Berniukas atsisakė. Automobilis nuvažiavo.

Policija praneša, kad panašus įvykis buvo užfiksuotas ir Naujamiesčio rajone. Rugsėjo 28 d. 17.26 val. sostinės policija gavo pranešimą, kad T. Ševčenkos g., Vilniuje, prie pranešėjos nepilnamečio (9 m.) sūnaus, galimai sustojo juodos spalvos nenustatytos markės automobilis ir nepažįstamas vyriškis pasisiūlė vaiką pavežti. Berniukas išsigando, nubėgo takeliu link namų, nenukentėjo. Pareigūnai tikslina įvykio aplinkybes. Abiejuose įvykiuose buvo pastebėti skirtingi automobiliai. Daugiau panašių įvykių registruota nebuvo, tai pavieniai atvejai.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA