Pradžia / Gyvenimas / Tiesioginiame eteryje mirė radijo laidų vedėjas: kolegos sukrėsti

Tiesioginiame eteryje mirė radijo laidų vedėjas: kolegos sukrėsti

2023-12-14

Tiesioginiame eteryje mirė radijo laidų vedėjas: kolegos sukrėsti

Patiko? Pasidalink:

Užuojautos anglo Timo Gough artimiesiems pasipylė po to, kai populiarusis laidų vedėjas užvakar mirė tiesioginiame eteryje per savo pusryčių laidą.

Jo radijo stotis pranešė, kad radijo didžėjus mirė pristatydamas savo pusryčių laidą, rašo mirror.co.uk. 55-erių Timas Gough vedė laidą apie valandą laiko, kai, įpusėjus dainai, įrašas nutrūko. Po kelių minučių muzika vėl grojo, bet vedėjas nebegrįžo į laidą.

Mirė tiesioginio eterio metu

Transliuotojas GenX Radio Suffolk vėliau patvirtino, kad Timas, deja, mirė užvakar rytą, spalio 24 dieną. Atstovas spaudai sakė: „Su didžiu liūdesiu turiu jums pranešti, kad mūsų brangus draugas ir pusryčių laidos vedėjas Timas Gough mirė šįryt pristatydamas savo programą. Siunčiame savo užuojautą ir meilę jo šeimai, sūnui, seseriai, broliui ir mamai. Timas darė tai, ką mėgo. Jam buvo 55 metai“.

Transliuotojas Steph Miskin buvo vienas pirmųjų, pagerbusių didžėjų „Twitter“ tinkle:  „Timas labai mylėjo savo draugus ir šeimą. Nesutikau puikesnio vyro nei Timas. Graži siela, kurios mes labai pasiilgsime“.

Vienas gerbėjas rašė: „Timas buvo vienas maloniausių žmonių, kuriuos pažinojau. Tikra privilegija daugiau nei dvidešimt metų vadinti jį geru draugu. Mūsų mintys su Isaac ir šeima. Išėjai per greitai, Timai“.

Tiesioginiame eteryje mirė radijo laidų vedėjas: kolegos sukrėsti (nuotr. facebook.com)

Plūsta užuojautos

Kitas įrašas socialinėje tinkle „Twitter“ skelbė: „Reiškiu giliausią užuojautą Timo šeimai ir draugams. Jau seniai dirbome kartu, bet visada vertinsiu mūsų nuolatinius juokelius Orwello ir Saxon laikais. Mane labai sukrėtė tavo staigi mirtis. Ilsėkis ramybėje“.

Virgin Radio“ laidų vedėja Amy Voce socialiniame tinkle „Twitter“ rašė: „Nepaprastai apmaudu išgirsti šią naujieną apie Timą. Jis buvo mano pirmasis viršininkas radijuje „Leicester Sound“, kai man buvo 18 metų, ir jis buvo TOKS nuostabus. Liko patys laimingiausi prisiminimai ir mes visada palaikėme ryšį, o jei ne jis, galbūt net nedirbčiau radijuje…“.

„East Anglian Daily Times“ praneša, kad Timo gedi mama, brolis, sesuo ir sūnus. Savo transliuotojo karjerą velionis pradėjo 1986-aisiais „Radio Orwell“ Ipsvičo mieste, prieš pradėdamas vesti savo pusryčių laidą per Saxon Radio ir SGR-FM, bei tuo pat metu dirbo ir su  „Smooth Radio“ bei kitomis Rytų Midlends radijo stotimis.

Timas buvo ištikimas savo mylimos futbolo komandos „Norwich City“ gerbėjas ir mėgavosi ilgais pasivaikščiojimais su savo labradoru Cooper.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA