Pradžia / Gyvenimas / Tai ką papasakojo meilužė A. Lukašenka šokiravo Lietuvos gyventojus

Tai ką papasakojo meilužė A. Lukašenka šokiravo Lietuvos gyventojus

2023-09-28

Tai ką papasakojo meilužė A. Lukašenka šokiravo Lietuvos gyventojus

Patiko? Pasidalink:

Šis straipsnis kalba apie Baltarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką ir jo santykius su moterimis. Pirmiausia pabrėžiama tai, kad Lukašenka, skirtingai nei kiti valstybių lyderiai, neturi oficialios pirmosios ponios. Jis turi žmoną, bet ji retai pasirodo viešoje erdvėje. Vietoje to, Lukašenka dažnai kviečiasi į viešus renginius savo sūnų Nikolajų, kuris yra nesantuokinis sūnus. Straipsnyje taip pat minimos gandų apie Lukašenką ir jo santykius su kitomis moterimis.

Straipsnyje pateikiamos šios pagrindinės moterys, kurios yra siejamos su Aleksandru Lukašenka:

  1. Galina Lukašenka: Tai Lukašenkos oficiali žmona, kurią jis pažinojo nuo jaunystės. Jų santykiai buvo idiliški, tačiau po to, kai Lukašenka tapo prezidentu, jie pradėjo gyventi atskirai. Jie turi du sūnus, Viktorą ir Dmitrijų.
  2. Irina Abelskaja: Ji buvo Lukašenkos asmeninė gydytoja ir ilgą laiką jo lydėjo. Ji taip pat turi sūnų su Lukašenka, Nikolajų.
  3. Irina Dorofejeva: Lukašenka buvo pamatyta su šia estrados atlikėja viešuose renginiuose, tačiau oficialių santykių tarp jų nėra patvirtinta.
  4. Grožio konkurso dalyvės: Lukašenka dažnai lankė grožio konkursus ir rinko kandidatas asmeniškai. Kai kurios iš šių konkursų dalyvių sulaukė diktatoriaus dėmesio, tačiau oficialių santykių nepatvirtinta.
  5. Darija Šmanai: Šios moters santykiai su Lukašenka yra neaiškūs, bet Lukašenka sako, kad ją pažįsta ir laiko “labai padoria mergina.”

Šio straipsnio esmė yra susijusi su A. Lukašenko asmeniniais santykiais su moterimis ir jų įtaka jo viešajai veiklai. Tačiau svarbu pabrėžti, kad daugelis šių santykių yra neoficialūs ir nepatvirtinti, o informacija paremta spekuliacijomis ir gandais.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA