Pradžia / Gyvenimas / Tai ką atskleidė Viktorija Siegel sukrėtė Lietuvos gyventojus

Tai ką atskleidė Viktorija Siegel sukrėtė Lietuvos gyventojus

2023-10-19

Tai ką atskleidė Viktorija Siegel sukrėtė Lietuvos gyventojus

Patiko? Pasidalink:

Jau kurį laiką apie nuomonės formuotojos, verslininkės Viktorijos Siegel (28 m.) ir verslininko Lauryno Suodaičio (33 m.) skyrybų dramą girdi visa Lietuva. Pora socialiniuose tinkluose atskleidė nemažai svarbių detalių apie vienas kitą. Tačiau teismui vis dar nėra žinomi svarbūs duomenys sprendžiant judviejų vaiko gyvenamosios vietos ir išlaikymo klausimą.

Kaip rašo naujienų portalas tv3.lt Klaipėdos apylinkės teismas, kuriame bylinėjasi V.Siegel ir L.Suodaitis įpareigojo Lauryną pateikti duomenis apie pajamas, taip pat įsipareigojimus bankams.

Anot minėto portalo, žinomas vyras nemato problemos dėl šio įsipareigojimo ir žada jį atlikti, tačiau atkreipia dėmesį, jog Viktorija taip pat neįvykdė įpareigojimo pateikti duomenis apie judviejų vaiko žindymą.

Lrytas.lt primena, kad rugsėjo mėnesį į Klaipėdos apylinkės teismą kreipėsi L.Suodaitis dėl bendravimo su vaiku ir dalyvavimo jį auklėjant tvarkos nustatymo.

„Mūsų teisme buvo gautas L.Suodaičio ieškinys dėl bendravimo su vaiku ir dalyvavimo jį auklėjant tvarkos nustatymo. Šiandien turėjo vykti parengiamasis posėdis, tačiau jis buvo atidėtas lapkričio 13 dienai, kadangi buvo gautas atsakovės V.Siegel-Suodaitės priešieškinys“, – naujienų portalui lrytas.lt teigė Klaipėdos apylinkės teismo atstovė.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA