Pradžia / Gyvenimas / Tai ką atskleidė Merūnas Vitulskis šokiravo Lietuvos gyventojus

Tai ką atskleidė Merūnas Vitulskis šokiravo Lietuvos gyventojus

2024-04-14

Tai ką atskleidė Merūnas Vitulskis šokiravo Lietuvos gyventojus

Patiko? Pasidalink:

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva kalbina Merūną Vitulskį. Žinomas dainininkas, operos solistas pirmiausia skyrė gražiausius žodžius žmonai Erikai, kuri interviu filmavimo dieną minėjo savo 35-ąjį gimtadienį. Už ką Merūnas jaučiasi ypač jai dėkingas? Dvyliktus santuokos metus skaičiuojanti pora dažnai įvardijama kaip viena tvirčiausių, tad kokia jų sėkmingų santykių paslaptis?

Dainininkas atvirai sako, kad jų šeimoje būna įvairių dienų, bet per šitiek metų su Erika išmoko ne vieną pamoką, kaip spręsti konfliktus ir įveikti krizes. Visgi Merūnas pripažįsta, kad būtent žmona yra tas žmogus, kuris kūrena jų šeimos židinį.

„Džiaugiuosi, kad būdamas dvidešimtmetis, sutikau šį žmogų. Nors aplinka tada labai stipriai spaudė ir sakė, kad Erika per prasta tokiai įžymybei, kaip aš, kad ji netinka. Bet aš pats buvau dar viskam per prastas. Taip, jau dainavau tuo metu ir buvau atpažįstamas, bet kilmės šaknų juk tai nekeičia. Mano aplinka buvo tokia, kuri labai užgrūdino ir gniaužė iš visų pusių. Gal todėl norėjosi šalia turėti tokį pat žmogų – neišlepintą, nepaviršutinišką. Ir žinot, man tikrai labai pasisekė“, –šypsodamasis sako dainininkas.

O ar pasvajoja Vitulskiai apie gausesnę šeimą? Merūnas neslepia, kad Erika jau seniai trokšta dukrytės, bet kol kas užtenka rūpesčių ir džiaugsmų su dviem sūnumis.

„Aš tikrai norėčiau dukros, bet vis pagalvoju – o kas, jei vėl bus trečias bernas?“, – juokiasi atlikėjas.

Laidoje Merūnas atvėrė širdį ir apie savo sudėtingus santykius su artimaisiais. Įtampa, kilusi dėl jo sprendimo šeimą kurti su Erika, per šitiek metų taip ir neišsisklaidė. Nors Merūnas turi dešimčia metų jaunesnę seserį, šiltesnio ryšio užmegzti nepavyksta.

„Viktorijos mano mama susilaukė su patėviu. Kai ji važiuodavo uždarbiauti, būtent aš buvau tas žmogus, kuris prižiūrėdavo sesutę. Dabar tarp mūsų su Viktorija yra visokių „ugnių“, „laužų“ ir peripetijų. Iki šiol nėra ramybės šeimoje. Gal baisiai nuskambės, bet kuo toliau esu nuo savo šeimos, tuo ramiau gyvenu. Čia „povandeninės srovės“, kurių, manau, rastume visose šeimose. Tik tiek, kad su tais „uraganais“ mes kovojame skirtingai. Aš už savo žmonos ir vaikų ramybę kovoju taip“, – atvirai sako dainininkas.

Laidoje taip pat išgirsite, kaip Vitulskiams sekasi jaukintis gyvenimą užmiestyje. Kokie pokyčiai vyksta Merūno profesiniame kelyje, apie kuriuos netrukus išgirs visa Lietuva? Ar jį gąsdina ateities nežinomybė? O taip pat sužinosite, koks žmogus niekada nepamiršta Merūno gimtadienių ir kokią jo dovaną atlikėjas atsinešė į studiją.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA