Pradžia / Gyvenimas / Tai ką atskleidė J. Partikė sukrėtė Lietuvos gyventojus

Tai ką atskleidė J. Partikė sukrėtė Lietuvos gyventojus

2023-11-26

Tai ką atskleidė J. Partikė sukrėtė Lietuvos gyventojus

Patiko? Pasidalink:

Rugpjūčio pabaigoje naujai užgimusia meile pasidžiaugusi socialinių tinklų žvaigždė, grožio specialistė Justina Partkė (33 m.) – vėl vieniša. Po vos keletą mėnesių trukusios draugystės žinoma moteris išsiskyrė su sporto treneriu Broniumi. Jųdviejų santykiai iširo neatlaikę buities išbandymų.

Tačiau šis išsiskyrimas žinomos moters nepalaužė. Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijusi nuotraukomis, kuriose pozuoja su pūsta trumpa suknele, žinoma moteris prabilo apie veidmainius žmones, per visą šį laikotarpį išmoktas pamokas bei nuoširdžią meilę, kurios jai taip trūksta.

Įrašu bei fotosesijos nuotraukomis žinoma moteris sutiko pasidalyti su lrytas.lt skaitytojais. “Aš tiesiog šiandien noriu giliai įkvėpti ir nusiųsti šį žmonių veidmainystės teatrą į pragarą… Ir vis dėlto šis pasaulis yra labai sudėtingas. Aplink tiek daug melo, neapykantos, išdavystės ir veidmainystės.

Iš svajonių pasaulio grįžau aš – mergina kuri neliūdi, kuri šypsosi net verkdama, kuri kiekvieną sekundę dalijasi švelnumu su kitais, kuri nuo savęs neatstumia net didžiausio priešo, kuri bendrauja su visais, neieškanti žodžio kišenėje. Kuri visa širdimi nori mylėt ir būti MYLIMA. Kurią sunkiais ar linksmais momentais apkabins ir nuramins. Žvaigždžių ant žemės nėra. Visi mes lygūs, visi mes žmonės.

Vieniems svajonė, kitiems košmaras, bet man nerūpi, ką jie mano, svarbu, ką mano ARTIMI ir MYLIMI“, – tokiais žodžiais įrašą baigė ji.

Primename, kad vasaros pabaigoje žinoma moteris socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje paslaptingai dalijosi romantiškomis akimirkomis, kuriose buvo matyti šalia jos esantis vyras. Kurį laiką laikiusi intrigą grožio specialistė per bičiulės Monikos Ostrenkovos gimimo dienos šventę nutarė jį parodyti sekėjams ir visuomenei.

Justinos Partikės širdį buvo užkariavęs sporto treneris Bronius Šukys.

„O susipažinom per „Tinder“. Tikrai netikėjau internetinėmis pažintimis, ir še tau, kad nori. Esu tokia laiminga, kad atrodo širdis iš tokio spurdėjimo iššoks iš krūtinės. Tiesiog bendravome, susitikome… Ir toks stiprus „klink“ buvo, kad nusprendėm, jog nėra ko tempti gumos ir bandyti. O tuo labiau, kai tokie stiprūs ABIPUSIAI jausmai atsirado. Sportiškas, gražus, švelnus, rūpestingas, ko daugiau reikia. Pirmą kartą jaučiuosi tokia rami ir saugi jo glėbyje“, – apie pažintį tuomet lrytas.lt pasakojo Justina.

Prieš šiuos santykius žinoma moteris ne vieną mėnesį gydėsi skyrybų su plaukų stilistu Vyteniu Partiku (33 m.) žaizdas, kol ryžosi apie tai prabilti tv3.lt laidai „Pasikalbėkim“.

Justina laidoje papasakojo apie lemtingą dieną, kuomet Vytenis visam laikui užvėrė jųdviejų namų duris.

„Jis tiesiog išvažiavo į darbą ir negrįžo. Mes taip niekada atvirai ir nepakalbėjom, kodėl taip staiga viskas nutrūko. Vytenis turėjo parvažiuoti po darbų namo, aš jo laukiau, pagaminau vakarienę, bet jis negrįžo. Juk per prievartą nepriversi žmogaus mylėti, o vyras man aiškiai pasakė: „Justina, nebemyliu tavęs“. Štai ir viskas. Ką daugiau gali padaryt? Tik paverkti į pagalvę, paverkti draugams, o tada nusivalyti ašaras ir stotis ant kojų“, – tuomet laidoje teigė Justina.

Tačiau dabar juodu su Vyteniu sutaria puikiai ir draugiškai dalijasi dukros Esteilos globa.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA