Pradžia / Gyvenimas / Tai ką atskleidė Henrikas Daktaras šokiravo Lietuvos gyventojus N-18

Tai ką atskleidė Henrikas Daktaras šokiravo Lietuvos gyventojus N-18

2023-10-15

Tai ką atskleidė Henrikas Daktaras šokiravo Lietuvos gyventojus N-18

Patiko? Pasidalink:

„Turbūt mano didžiausia gyvenimo klaida yra ta, kad gyvenau nusikalstamame pasaulyje, o juk galėjau pasukti kitu keliu – būti verslininku, sąžiningai ir garbingai gyventi“, – šiandien sako pusę savo gyvenimo už grotų praleidęs ir griežčiausia įkalinimo iki gyvos galvos bausme nuteistas Kauno mafijos veteranas Henrikas Daktaras. Išskirtiniame interviu Delfi.lt žurnalistui Dainiui Sinkevičiui jis papasakojo ne tik apie tai, kodėl dar nepraranda vilties išeiti į laisvę, nors su žmona Ramute nutarė parduoti garsiąją pilaitę Užliedžiuose, bet ir apie sūnų Enriką, kuris jau kurį laiką vengia su juo bendrauti.

Gruodžio mėnesį 66-ąjį gimtadienį švęsiantis H. Daktaras, kuris nuo 1978 m. vadovavo „Daktarų“ nusikalstamai grupuotei, šiuo metu kali Pravieniškių kalėjime. Įkalinimo įstaigos administracija neturi nusiskundimų nuteistuoju – jis ne tik pagarbiai bendrauja su pareigūnais, bet ir aktyviai dalyvauja įvairioje veikloje, ne kartą laikė Konstitucijos egzaminą, dirba medienos ir baldų gamynos ceche darbininku. Kalėjimo administracija net tarpininkauja, kad nuteistajam skirta griežčiausia laisvės atėmimo bausmė būtų pakeista, paskiriant terminuotą laisvės atėmimą – mano, jog ateityje jis galėtų išeiti į laisvę. Tokia ir yra H. Daktaro svajonė.

„Norėčiau numirti laisvėje: šalia vaikų, anūkų, norėčiau, kad mano mirtis būtų garbingesnė nei čia, kalėjime, sėdint kameroje tarp nusikaltėlių – nėra blogiau nei numirti kalėjime“, – prisipažino H. Daktaras. Šiame pokalbyje H. Daktaras kalbėjo ne tik apie savo gyvenimo klaidas, svajones, žmoną ir vaikus, bet ir atskleidė, kodėl iki šiol žavisi dainininke Džordana Butkute, o daugeliui kalinių patinka Egidijus Dragūnas iš Sel.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA