Pradžia / Gyvenimas / Šūviai automobilių aikštelėje greta Vievio: du žmonės negyvi, viena moteris ligoninėje

Šūviai automobilių aikštelėje greta Vievio: du žmonės negyvi, viena moteris ligoninėje

2023-12-12

Šūviai automobilių aikštelėje greta Vievio: du žmonės negyvi, viena moteris ligoninėje

Patiko? Pasidalink:

Didele tragedija baigėsi šeimyninis barnis netoli Vievio. Čia vyras viešoje vietoje nušovė savo žmoną, sužeidė podukrą ir pats nusižudė. Į įvykio suvažiavo gausios policijos pajėgos, pareigūnai bando išsiaiškinti visas tragedijos automobilių stovėjimo aikštelėje aplinkybes.

Pranešimą apie įvykį Vilniaus apskrities policija antradienį gavo apie 13 val. 50 min. Pareigūnai būvo informuoti, kad Elektrėnų savivaldybėje, Vievio seniūnijoje, Vilūniškių kaime aidi šūviai. Pasak pranešimo, 61 metų vyras nušovė žmoną ir pats nusižudė.

Per šaudynes buvo sužeista moters duktė (gimusi 1989 m.) – šaudžiusio vyriškio podukra. Ji po incidento vėliau nuvežta į ligoninę.

Pirminiais duomenimis, apie šaudynes pranešė pranešė pati sužeista moteris. Ji atbėgo į netoliese esantį žuvies restoraną ir paprašė pagalbos. Į įvykio vietą suvažiavo gausios pareigūnų pajėgos, atvyko policijos ekspertai iš Vilniaus.

Paaiškėjo, kad tragedija įvyko viešoje vietoje – automobilių aikštelėje greta žuvies restorano. Čia iš tiesų buvo rasti moters (gimusi 1965 m.) ir vyro (gim. 1962 m.) kūnai. Šalia rastas ir ginklas iš kuriuo, kaip manoma, ir buvo šaudyta.

Pirminiais duomenimis, šūvių būta nemažai. Pareigūnai bando išsiaiškinti, visas nelaimės aplinkybes. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA