Pradžia / Gyvenimas / Sūnaus ir motinos konfliktas baigėsi baisia žmogžudyste: prabilo liudininkas

Sūnaus ir motinos konfliktas baigėsi baisia žmogžudyste: prabilo liudininkas

2023-12-14

Sūnaus ir motinos konfliktas baigėsi baisia žmogžudyste: prabilo liudininkas

Patiko? Pasidalink:

Policijai paskambinęs vyriškis pranešė, kad kaimynas galimai įvykdė žmogžudystę. Pareigūnus pasitinka pranešėjas ir nedelsiant palydi iki buto kur įvyko tragedija.

Susitikimą užfiksuoja laidos „Farai“ operatorius. Vos įėjus į butą įtariamasis sulaikomas.  „Susiginčijome ir ji užgeso“, – paaiškina sulaikytasis. Pilietis nieko neslepia, tikina pastūmęs mamą, ši kritusi ir, jo žodžiais tariant, užgesusi. Moters kūnas guli prie pat lovos užklotas pledu. Ant veido aiškiai matyti sužalojimai.

„Eisiu taip dėl savo motinos. Taip, aš esu kaltas“, – pripažįsta vyras. Tačiau vyriškio pasakojime atsiranda naujų detalių ir vis daugiau painiavos. „Bet aš išėjau į parduotuvę ir kai grįžau tokią radau. Prieš tai pastūmiau, prieš parduotuvę ji buvo gyva“, – pateikia kitą versiją vyras.

Pasakojimas vis labiau virsta pasakėle. Pastūmė, nukrito, bet atsikėlė, tada pats išėjo ir grįžęs rado gulinčią. Ir kad nereikėtų stotis du kartus dar viena versija – iškrito iš lovos, bandė įkelti atgal, bet nepavyko. „Jokio konflikto nebuvo“, – staiga pareiškia įtariamasis.

Į vietą atvyksta greitoji medicinos pagalba, sūnus toliau pučia miglą. Įtariamajam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,23 promilės. Pareigūnas darkart bando pasitikslinti tragedijos aplinkybes, dabar vyrukas jau kartoja tai, ką sakęs vos policijai atvykus.

Liudininko pasakojimas

Sulaikytasis vedamas į tarnybinį automobilį. „Oi, žvaigždės kaip man parodė. Skorpiono žvaigždės. – Ką parodė? – Kad sėsiu“, – tikina vyras. Daugiau įvykio detalių pateikia kaimynas:

„Rėkė jis visą vakarą. Jis šūkavo, sūnus išėjo, sako, vyrai, iškvieskite policiją. Jis sakė: „motiną užlenkiau“. Užlenkiau, paskui sako, parėjau, radau, kad ji nukritusi. Aš jos negirdėjau, jis vienas šaukė, aš per tave draugų neturiu, aš ten taip ir taip, tu ten kalčiausia“, – pasakoja kaimynas. 

Pakeliui iki komisariato, įtariamasis prisimena daugiau savo gyvenimo su mama epizodų.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA