Pradžia / Gyvenimas / Stano atvirai griežtas: „Zvonkus man – nebe draugas“

Stano atvirai griežtas: „Zvonkus man – nebe draugas“

2024-04-16

Stano atvirai griežtas: „Zvonkus man – nebe draugas“

Patiko? Pasidalink:

Stebėdamas atsikuriančias grupes, savo auksinius metus išgyvenusias prieš daugiau nei dešimt, o kai kuriais atvejais ir dvidešimt metų, Stano atkurti savo grupės neketina. Sugrįžimo koncertus ruošiant „Mokinukėms“ ar „Dinamikai“, Stano laikosi – „Delfinai“ jokio grandiozinio sugrįžimo nedarys. Visgi vienos grupės sugrįžimas dainininką įžeidė asmeniškai.

Paklaustas, ar „Delfinai“ grįžtų, prieš daugiau nei dvidešimt metų išgarsėjusios grupės vokalistas sakė tokį variantą atmetantis kategoriškai.

„Grupei „Delfinai“ artėja dvidešimt penkeri metai“, – prisiminęs ilgą karjerą pats stebėjosi Stano. Nors mano, kad grupę atkurti būtų visai verta, to daryti vokalistas nesiruošia.

Maža to, tai, kad apie sugrįžimą į didžiąją sceną po ilgų metų tylos paskelbė grupė „B‘Avarija“ Stano priima kaip asmeninį spjūvį į veidą ir artimo draugo išdavystę. Be abejo, ne rimtai.

„Stebiu, kas vyksta aplink. Visi velioniai, lavonėliai kaip „B‘Avarija“ atsikūrinėja. Yra iš tikrųjų vertingos ir atkūrimo vertos grupės – „Dinamika“, „Foje“, „Delfinai“, – nesikuklindamas vardino dainininkas.

Stano nevengė pašiepti vieno artimiausių savo bičiulių sugrįžimo į sceną.

„Baisu žiūrėti į tokias grupes kaip „B‘Avarija“, atsikuriančias su Zvonkumi priešakyje“, – laidos „KK2 penktadienis“ studijoje rimtu veidu šmaikštavo dainininkas.

Anot jo, „B‘Avarijos“ sugrįžimas griauna jo kurptus planus.

„Mes tiek planų su Zvonkumi turėjome – ir užkariauti arenas, ir visur dviese eiti. Ar čia draugas? Čia ne draugas, nebe draugas!“ – sakė Stano.

Draugystės LNK eteryje juokais išsižadėjęs vokalistas siūlė garsiam kompozitoriui ir grupės „B‘Avarija“ nariui paieškoti kitų bičiulių.

„Tegul būna Liesio draugas, tegul būna Tarasovo. Ir Riaubiškytės gali būti draugas – visų „katinų“, – apie Viliaus ir Violetos santykių pradžioje prilipdytą pravardę priminė dainininkas.

„Zvonkus man – nebe draugas“, – nesusijuokdamas šmaikštavo Stano.

Į sceną grįžtanti „Dinamika“ ir dešimtmečius scenoje skaičiuojančios Lietuvos muzikos žvaigždės – smagiame pokalbyje laidoje „KK2 penktadienis“ tik per LNK.lt ir LNK eteryje.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA