Pradžia / Gyvenimas / Spalvinga kūdikį Klaipėdoje pro langą išmetusio tėvo biografija: benamio žudikas ir „TikTok“ žvaigždė, prieš kameras kovojęs su Viršila

Spalvinga kūdikį Klaipėdoje pro langą išmetusio tėvo biografija: benamio žudikas ir „TikTok“ žvaigždė, prieš kameras kovojęs su Viršila

2023-12-12

Spalvinga kūdikį Klaipėdoje pro langą išmetusio tėvo biografija: benamio žudikas ir „TikTok“ žvaigždė, prieš kameras kovojęs su Viršila

Patiko? Pasidalink:

Beveik prieš dvi savaites Lietuvą apskriejo žinia, kad Klaipėdoje 25 metų tėvas išmetė kūdikį pro buto langą. Stipriai sužaloto kūdikio istorija laimingai nepasibaigė – lapkričio 22 d. vakarą 5 mėnesių kūdikis mirė, nors medikai bandė jį išgelbėti.

Ketvirtadienį tėvui teismas dar trims mėnesiams pratęsė suėmimo terminą, o jo advokatas žiniasklaidai sakė, kad tėvas pripažįsta nužudęs savo sūnų, prieš išmesdamas pro langą dar trenkė kūdikį į žemę.

Alfa.lt išsiaiškino, kas šis jaunas tėvas, įvykdęs protu sunkiai suvokiamą nusikaltimą. Aiškėja, kad suimtasis – jaunas uostamiesčio gyventojas Eduardas Andrejevas, turintis itin spalvingą biografiją: dar būdamas paauglys, Eduardas buvo teistas už benamio nužudymą, pastaruoju metu daug dėmesio sulaukė tarp paauglių populiarioje „TikTok“ platformoje, kurioje esantys vaizdo įrašai leidžia įtarti, kad vyras pastaruoju metu vartojo narkotikus ar psichotropines medžiagas, taip pat prieš keletą mėnesių dalyvavo prieštaringai vertinamame kovos menų turnyre „Jungle King“, kuriame kovėsi su taip pat gan prieštaringai vertinamu „influenceriu“ Remigijumi Viršila.

Vaikžudys už atimtą gyvybę teistas anksčiau

Iš seniau žinoma, kad E. Andrejevo praeitis – ne rožėmis klota. Dar būdamas paauglys Eduardas su kitu draugu sumušė ir atėmė nekalto žmogaus gyvybę.

Tuo metu žiniasklaidoje skelbta, kad žiaurus nusikaltimas buvo padarytas dėl menkavertės priežasties – neva benamis iš cigarečių pakelio paėmė keliomis cigaretėmis daugiau, negu jam buvo leista. Žiauriai nužudytas Artūras prieš mirtį laikinai gyveno vieno daugiabučio laiptinėje tarp 16 ir 17 aukštų.

Tą lemtingąją dieną E. Andrejevas su draugu laiptinėje pamatė Artūrą, kuris vienam iš jų prieš kelias valandas buvo nupirkęs cigarečių pakelį – už tai jam buvo pažadėtas dviejų cigarečių atlygis, bet benamis iš pakelio paėmė keturias. Dėl dviem per daug paimtų cigarečių nuo alkoholio apsvaigę nepilnamečiai mirtinai uždaužė niekuo dėtą Artūrą.

Žiniasklaidoje skelbta, kad vienas iš paauglių vyrui spyrė į nugarą, todėl benamis nugriuvo ant laiptų aikštelės, kur toliau buvo spardomas ir daužomas į galvą, pilvą. Vienas iš agresyvių ir ciniškų jaunuolių net šokinėjo benamiui ant galvos. Palikę sužalotą vyrą gulėti, jie pakartotinai, net du kartus, po kelių valandų sugrįždavo ir toliau tęsdavo smurto seriją prieš jį.

Agresijos apimti paaugliai išėjo tik tada, kai vyras galutinai prarado sąmonę. Ekspertai nenustatė, kiek tiksliai smūgių lemtingąją dieną buvo suduota Artūrui, bet nurodė, kad jų gali būti net ne dešimtimis.

Jau tuo metu teisėsaugininkai buvo įsitikinę, kad jaunuolių elgesio sutrikimų priežastis yra šeima – abiejų vaikinų motinos buvo baustos už netinkamą vaikų priežiūrą. Tada teismas nusprendė, kad tėvai iš dalies yra kalti už jaunuolių nusikaltimą, bet paauglių nepasigailėjo – jiems buvo skirta devynerių ir aštuonerių su puse metų laisvės atėmimo bausmės.

Atgailavimai socialinėje erdvėje

E. Andrejevas buvo aktyvus „TikTok“ programėlės vartotojas. „TikTok“ vaizdo įrašuose vaikžudys anksčiau yra sakęs: „Reikia suprasti, kad man tikrai važiuoja stogas, jūs pasižiūrėkit į mane.“ Vyras, lyg nujautęs apie artėjančią nelaimę, paskutiniame vaizdo įraše atsiprašinėjo žmonių, sakė, kad pasikeis, nebevartos narkotikų.

„Žinau, kad aš turiu draugų, kurie mane žino. Jie žino, kad aš esu geras žmogus, padaręs blogų poelgių, ir aš galiu pasitaisyti. Aš esu nusipelnęs baisiausio, bet aš jūsų atsiprašau“, – „TikTok“ vaizdo įraše kalbėjo vyras. Viešai prisipažinęs, kad vartoja narkotikus, vyras sakė, kad eis dirbti, tačiau jam reikia laiko atsigauti.

Šūdini patarimai iš šono. Tau sako, kaip elgtis, o tu darai, nes tuo momentu būni kaip zombis. Jūs duokit man šansą ir leiskit pasigydyti, kažką daryti. Aš pasitaisysiu, žinot mane, prašau jūsų paskutinio šanso“, – taip į savo „TikTok“ paskyros sekėjus kreipėsi dabar jau už kūdikio žmogžudystę suimtas E. Andrejevas.

Kovos – prieš kameras

25 metų vaikinas aktyvus buvo ne tik socialinėje erdvėje. Jis dalyvavo neprofesionalių kovų turnyre „Jungle King“, kuriame kovėsi su sportininku, nuomonės formuotoju R. Viršila. Tuometinėje daug žiūrovų sulaukusioje kovoje E. Andrejevas nusileido sportininkui antrame rounde.

Tokia kova „Jungle King“ turnyre vyrui nebuvo pirmoji. Savo jėgas E. Andrejevas anksčiau yra išbandęs prieš profesionalų boksininką Imantą Davidaitį, tačiau ir tąkart buvo nokautuotas. E. Andrejevas turnyruose buvo apibūdinamas kaip „mėgėjas, kuris gerokai stipresniems varžovams meta rimtą iššūkį“.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA