Pradžia / Gyvenimas / Skandalas Olandijoje – Laurynas-Maybachas sukėlė tarnybas ant kojų: sudegė jo BMW, lietuvis sulaikytas

Skandalas Olandijoje – Laurynas-Maybachas sukėlė tarnybas ant kojų: sudegė jo BMW, lietuvis sulaikytas

2024-03-21

Skandalas Olandijoje – Laurynas-Maybachas sukėlė tarnybas ant kojų: sudegė jo BMW, lietuvis sulaikytas

Patiko? Pasidalink:

Lietuvos socialinių tinklų žvaigždė Maybachas skelbia, kad atsidūrė skandalo centre Nyderlanduose. Sudegė jo BMW X5 automobilis, o jis pats buvo sulaikytas. Kaip skelbia vietinė žiniasklaida, buvo panaudota nemenka jėga, nes jis priešinosi pareigūnams. Jis pats papasakojo, kad jo automobilis užsidegė, Nyderlandų policija jį sulaikė.

Laurynas Burovas, žinomas pravarde Maybach, būdamas Nyderlanduose socialiniame tinkle „Tik tok“ prakalbo apie jam nutikusį incidentą.

Sunkiai suprantama kalba jis pasakoja, kad po šio incidento yra uždarytas Nyderlanduose. Vyras neslepia emocijų, pasakodamas apie tai, kad su mergina atvykus į Nyderlandus viskas vyksta ne taip, kaip norėtųsi.

Pamini, kad mergina rytoj jį paliks vieną, pati išvažiuoja į Lietuvą.

„Savaitę nemiegojęs.

Nežinau, kiek čia būsiu uždarytas.

Važiuoja į Lietuvą, palieka mane“ – sakoma jo įraše..

@maybach420best

♬ original sound – LAURYNAS MAYBACH

Nyderlandų žiniasklaida: užsidegė automobilis – buvo sulaikytas

Vietinė žiniasklaida vakar apie 18 val. vakaro paskelbė apie degantį BMW X5 automobilį netoli Delfto miesto, šalia degalinės „ESSO“. Jis užsiliepsnojo antradienio popietę. Vėliau paaiškėjo, kad tai Maybacho automobilis, jis pats apie tai pranešė socialiniuose tinkluose.

Vietinė žiniasklaida pranešė, kad galimai neblaivus užsienietis buvo sulaikytas naudojant nemenką jėgą, nes šis labai priešinosi. Apie pusę keturių apie įvykį buvo pranešta greitosios pagalbos tarnybai. Nyderlandų žiniasklaida skelbia, kad sulaikymo priežastis kol kas neaiški. 

Ugniagesiams nepavyko išvengti automobilio visiško sudegimo. Degalinės stogas taip pat buvo smarkiai apgadintas. O saugumo sumetimais nuspręsta uždaryti vieną eismo juostą ir išvažiavimą į degalinę.

Lauryno Maybacho sulaikymas

(Olandijos žiniasklaida)

Koks tikrasis šios istorijos kontekstas ir kokios bus pasekmės Laurynui Burovui, kol kas lieka neaišku. Visgi, skandalas jau spėjo sukelti didelį ažiotažą internete ir žiniasklaidoje.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA