Pradžia / Gyvenimas / Šiurpus šeštadienis: per parą rasti 10-ies žmonių kūnai

Šiurpus šeštadienis: per parą rasti 10-ies žmonių kūnai

2023-12-17

Šiurpus šeštadienis: per parą rasti 10-ies žmonių kūnai

Patiko? Pasidalink:

Vilniaus rajone aptiktas miręs nenustatytos tapatybės vyriškis, Panevėžio rajone – jaunas vyras ir pusamžė moteris, Šilutės rajone – trys skenduoliai. Skenduolis rastas ir Jurbarko rajone, taip pat negyva moteris aptikta Kaune bute bei vyras Kazlų Rūdos savivaldybėje su smurto žymėmis.

Kaip pranešė policija, šeštadienį, 8.15 val. buvo gautas pranešimas, kad draugė, gyvenanti Kaune, Sukilėlių prospekte, neatidaro durų, įtariama, kad sutriko sveikata. Ugniagesiams-gelbėtojams kopėčiomis pasikėlus, per langą pirmame aukšte patekta į butą, įleisti medikai bei policijos pareigūnai. Medikai konstatavo viduje buvusios moters mirtį.

Apie 10 val. 47 min. Vilniaus rajono Pašilių kaime rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 50–60 metų amžiaus vyriškio kūnas.  

Apie 13.30 val. Panevėžio rajone, Šilagalyje, bute rastas mirusio vyro, gimusio 1987 metais,  kūnas. Apie 10.33 val. Panevėžyje, Liepų alėjos gatvėje namuose aptiktas mirusios moters, gimusio  1954 metais, kūnas. Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nenustatyta. 

Rastas vyro kūnas su smurto žymėmis

Apie 14.06 val. buvo gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos savivaldybėje, Kvietiškio kaime, Mokyklos gatvėje pro namo langą matomas gulintį vyrą be gyvybės ženklų.

Atvykus ugniagesiams, pro langą buvo matyti gulintis ant grindų vyras su smurtinėmis žymėmis, galimai be gyvybės ženklų. Sulaukus policijos pareigūnų, laužtuvu atidarytos namo durys. Viduje rastam žmogui medikai konstatavo mirtį.

Nuskendo 4 vyrai

Apie 14 val. šeštadienį gautas pranešimas apie skenduolį Jurbarko rajone. Nurodyta, kad apie 3 metrus nuo kranto matomas skenduolis. Atvykus ugniagesiams, upėje plūduriavo žmogaus kūnas. Skenduolis ištrauktas ir perduotas policijos pareigūnams.

Apie 18–20 val. Šilutės rajone, Aukštumalų kaime Tenenys upėje rasti nuskendusių trijų vyrų, gimusių 1969 metais, 1978 metais ir 1963 metais kūnai.

Taip pat dar vienas 1961 m. gimimo vyras žuvo Mažeikiuose kilus gaisrui. Visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai mirties priežasčiai nustatyti.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA