Pradžia / Gyvenimas / Šiurpios aiškiaregės Vangos pranašystės: žmones suskaldys jų tikėjimas, islamo ekstremistų armija įsiverš į Europą

Šiurpios aiškiaregės Vangos pranašystės: žmones suskaldys jų tikėjimas, islamo ekstremistų armija įsiverš į Europą

2023-10-30

Šiurpios aiškiaregės Vangos pranašystės: žmones suskaldys jų tikėjimas, islamo ekstremistų armija įsiverš į Europą

Patiko? Pasidalink:

Apie prieš beveik dešimtmetį mirusią bulgarę aiškiaregę Vangą žino beveik visas pasaulis. Dar gyva būdama ši akla moteris stebino savo pranašystėmis ir sugebėjimu gydyti.

Aiškiaregė išpranašavo rugsėjo 11-osios teroro aktą ir tai, kad Didžioji Britanija pasitraukti iš Europos sąjungos. Moteris pamatė Donaldo Trumpo klastingą ligą, galima sakyti, kad ji buvo teisi, nes buvusį JAV prezidentą užklupo koronavirusas. Vanga sakė, kad 45-asis JAV prezidentas patirs smegenų traumą, nuo kurios galiausiai apkurs.

„The Mirror“ duomenimis, Baba Vanga taip pat numatė 2004 m. cunamį, per kurį žuvo 227 898 žmonės.

Baba teigė, kad „didelė banga apims krantą ir žmonės išnyks po vandeniu“. Stebėtojai tvirtina, kad jos prognozėse yra 85% tikslumo, o jas tyrė profesorius Georgi Lozanov.

Aiškiaregė baba Vanga pranašavo, kad 2021 metais pasaulį ištiks „daugybė kataklizmų ir didelių nelaimių“, nes trys „milžinai“ susivienys, o „stiprusis drakonas“ užvaldys žmoniją. Ji taip pat pranašavo Europos griūtį ir pasikėsinimą į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

„Ateis sunkūs laikai“, – sakė mistikė, pridurdama, kad „žmones suskaldys jų tikėjimas“. Akla bulgarė aiškiaregė prieš pat savo mirtį, būdama 85 metų, sakė, kad 2020 metais „Europos laukia islamo ekstremistų invazija“, ir kad mūsų žemynas iš „islamo įsibrovėlių“ sulauks cheminių puolimų. Po to Europos žemynui ateis „egzistencijos pabaiga“, – pranašavo Vanga.

Vanga pranašauja, kad 21 amžiuje žmonės atras vaistą nuo vėžio. Taip pat tada traukiniai skraidys. Ji numatė ir didžiulių žemės drebėjimų, cunamių, kurie nuo žemės paviršiaus nušluos dalį žmonijos. Pasak mistikės, dalis Rusijos bus sunaikinta po to, kai į ją nukris milžiniškas meteoritas. O pasaulio valdove taps Kinija.

Tolimai ateičiai ji pranašavo, kad „bus atrasta gyvybė kosmose, ir staiga paaiškės, kaip atsirado gyvybė Žemėje“, o per ateinančius 200 metų žmonės susisieks su dvasiniais broliais ir seserimis iš kitų pasaulių.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA