Pradžia / Gyvenimas / Simonui netekus akių, žmona jį paliko ir išsivežė 3 vaikus: „Su invalidu negyvensiu“

Simonui netekus akių, žmona jį paliko ir išsivežė 3 vaikus: „Su invalidu negyvensiu“

2024-04-26

Simonui netekus akių, žmona jį paliko ir išsivežė 3 vaikus: „Su invalidu negyvensiu“

Patiko? Pasidalink:

Simonas jau 2 metus neturi akių – dėl sunkios onkologinės ligos jos buvo išoperuotos. Bet šiandien ne tai yra didžiausias vyro skausmas. Mylintis tėvas negali apkabinti savo 3 vaikų. Po to kai vyras susirgo ir neteko regėjimo, žmona Jolanta (vardas pakeistas – red. past.) jį paliko ir išsivežė atžalas gyventi į Turkiją. Savo istoriją vaikus susigrąžinti siekiantis Simonas papasakojo laidoje „Prieš srovę“.

Simonas su Jolanta kartu pragyveno 14 metų ir susilaukė 3 vaikų. Vyras turėjo laimingą gyvenimą, verslą, gražią šeimą. Tačiau sunki onkologinė liga pavertė viską tik atsiminimais. Simonui dar gulint ligoninėje po operacijos, jis sulaukė žmonos skambučio. Jolanta pranešė, kad jį palieka.

„Su invalidu negyvensiu“. Daugiau nieko. <…> Ji pasakė, kad mane palieka, paklausiau, kodėl, tai ji pasakė, kad „su invalidu negyvensiu“ ir viskas, padėjo ragelį“, – pasakojo Simonas.

Simonui netekus akių, žmona jį paliko ir išsivežė 3 vaikus: „Su invalidu negyvensiu“ (nuotr. stop kadras)

Anot vyro mamos Birutės, sūnui 3 mėnesius gulint komoje, Jolanta jį dar ir apvogė: ištuštino sąskaitas, pardavė bendrą turtą ir verslą.

„Kai ji (Jolanta – red. past.) sužinojo, kad Simonas bus aklas, tada ir meilė pasibaigė. Net ligoninės personalas sakė, kad ne, žinokit, jūsų marti nežiūrės jūsų sūnaus. Jau atvažiuodavo kas 3 savaites – atsipalaidavusi, pailsėjusi“, – prisiminė moteris.

Palikusi vyrą Jolanta išsikraustė į Turkiją, kur išsivežė ir visus vaikus. Nuo to laiko moteris nekeldavo ragelio Simonui, todėl šis paskambino laidos „Prieš srovę“ žurnalistės mobiliuoju.

„Aš saugau vaikus. Aš juos auginu viena jau 2 metus ir prieš tai kiek metų, tai kažkokių kalčių čia tikrai nėra“, – paklausta, ar nejaučia kaltės, vyrui atsakė Jolanta.

Daugiau istorijos detalių išgirskite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA