Pradžia / Gyvenimas / Siaubo filmas Panevėžyje vidury baltos dienos: iškrypėlio elgesys pašiurpino net specialistus

Siaubo filmas Panevėžyje vidury baltos dienos: iškrypėlio elgesys pašiurpino net specialistus

2024-03-29

Siaubo filmas Panevėžyje vidury baltos dienos: iškrypėlio elgesys pašiurpino net specialistus

Patiko? Pasidalink:

Prie Panevėžio sporto centro, kuriame dažnai lankosi ir būriai vaikų – iškrypėliškas vyro elgesys. Vidury baltos dienos, nusimovęs kelnes ir atsigulęs ant grindų, vyras savo lytiniu organu trynėsi į betoninę laiptų aikštelę. Šokiruojantį iškrypėlio elgesį užfiksavo įstaigoje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Laimė, tądien sporto centre nevyko treniruotės ir vaikams neteko susidurti su iškrypėliu. Vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuoto asmens ieško policija.

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip prie durų priėjo vyriškis. Supratęs, kad durys užrakintos, vyras čia pat nusimovė kelnes, atsigulė ant laiptų ir lyg atlikdamas lytinį aktą trynėsi savo vyrišku organu bei pilvu į betoninę laiptų aikštelę. Visa tai vyko šviesiu paros metu, po 15 valandos prie Panevėžio sporto centro, kuriame kitu metu lankosi daug vaikų.

Šokiruojantį vaizdo įrašą sporto centro administratorius Mantas Kuchalskis pastebėjo peržiūrėdamas savaitgalio įrašą.

„Atvyko su dviračiu, bandė iš vienos pusės į patalpas patekti, iš kitos pusės. Būtent kažkodėl prie šitų patalpų įėjimo jis pradėjo atlikti tuos nepadorius veiksmus. Pakankamai ilgai jis čia taip, keletą minučių buvo“, – pasakojo administratorius.

Vaizdo įrašą pamačiusi mergaičių tinklinio trenerė Gražina žodžių į vatą nevynioja:

„Gal iškastruoti reikia. Kaip katinukus, šuniukus kastruoja, taip ir vyrus gal galim, kurie jau tokie. Kad nepakenktų, nes jaunas mergaites gali tikrai suluošinti.“

„Tikrai būtų išgąsdinęs ne vieną nepilnametį, nes čia tikrai ne viena dešimtis. Pas mus kelios sporto šakos – ir boksas, ir tinklinis, ir graikų romėnų imtynininkai“, – pritarė M. Kuchalskis.

Laimė, savaitgalį sporto centre nevyksta treniruotės ir vaikams neteko susidurti su iškrypėliu, tenkinančiu savo aistrą prie pagrindinių durų. Tiesa, lauko aikštynai ir savaitgaliais būna atviri ir pilni sportuojančių.

„Pamatė, kad ten sportuoja mergaitės turbūt su trumpais sijonais ir atėjo savo noro tenkinti. Tai gerai, kad ne prie mergaičių. Skaistakalny su vežimėliu nuvažiuodavau ir būdavo baisu, kad gali sutikti. Prie gimdymo namų būdavo, kur moterys gimdo – laukdavo ten, tenkindavosi, tai akušerės pildavo vandenį, kad nebūtų. O dabar va ilgas laikas, kai nieko negirdėjau, pirmą kartą pamačiau tokį dalyką“, – kalbėjo tinklinio trenerė Gražina.

Buvusiame mokyklos pastate veikia ir daugiau įvairių organizacijų, tačiau ir jos savaitgaliais nedirba, tad iškrypėlio gyvai niekas nepastebėjo.

„Nežinau net ką pasakyti, kažkaip neteko dar tokio varianto matyti“, – žodžių nerado sunkiosios atletikos muziejaus įkūrėjas Gintautas.

Panevėžietė Meida su bičiulėmis dažnai čia užsuka pasportuoti su vaikais. Moteris pribloškė vaizdo įrašas:

„O Dieve, mes čia atsivežam ir vaikus savo.“

Anot panevėžiečių, baisiausia tai, kad iškrypėlis ir toliau slampinėja nevaržomas ir žmonės nežino, ar jis kur ir vėl nesugalvos tenkinti savo iškrypėliškų įgeidžių.

„Aš tai viskas, už sprando čiupčiau. <…> Gal dar iš raketės užduočiau gerai“, – juokėsi Meida.

„Jie ir toliau vaikšto ir kelia tokias scenas. Reikia institucijom daugiau darbo įdėti šitais klausimais, čia akmenukas į jų daržą, manau“, – sakė panevėžietė Vaida.

„Baisu, baisu… Man net šiurpuliukas eina. Tikriausiai, reikėtų, kad policija vaikščiotų, kad ir pavyzdžiui Laisvės aikštėje nesu mačiusi, kad ekipažas vaikščiotų, žiūrėtų tvarką ir panašiai“, – pritarė kita miesto gyventoja Gintarė.

Kol kas pareigūnai vaizdo kamerų užfiksuoto vyriškio asmenybės nenustatė.

„Patikslinus aplinkybes gali būti pradėta administracinė teisena dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo ar ikiteisminis tyrimas pagal baudžiamojo kodekso straipsnį už viešosios tvarkos pažeidimą“, – sakė Panevėžio policijos atstovė Akvilė Aleksejeva.

Pareigūnai prašo ir žmonių, galbūt mačiusių ar buvusių netoliese ir turinčių naudingos informacijos kreiptis į policiją, kad pavyktų kuo greičiau išaiškinti iškrypėlį.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA