Pradžia / Gyvenimas / Savo namuose miegojusį vyrą su visa lova prarijo atsivėrusi smegduobė: jis dingo amžiams – kas nutiko tą lemtingą naktį?

Savo namuose miegojusį vyrą su visa lova prarijo atsivėrusi smegduobė: jis dingo amžiams – kas nutiko tą lemtingą naktį?

2024-04-15

Savo namuose miegojusį vyrą su visa lova prarijo atsivėrusi smegduobė: jis dingo amžiams – kas nutiko tą lemtingą naktį?

Patiko? Pasidalink:

Manoma, kad vyras Floridoje žuvo, kai didelė smegduobė atsivėrė po juo namu netoli Tampos, praneša CNN.

Kaimynai girdėjo, kai 36-erių vyras šaukėsi pagalbos krisdamas į duobę apie 11 val. ketvirtadienį vakare.

„Kai jo brolis atvyko, nebebuvo likę miegamojo, – pasakojo miesto ugniagesių atstovė spaudai Jessica Damico. – Nebebuvo jokių baldų. Viskas, ką jis pamatė – tai dalis kyšančio čiužinio“.

Atvykusiems policijos pareigūnams teko jėga ištempti brolį iš tebegriūnančio namo. Evakuoti ir šalia gyvenantys kaimynai.

„Mes nuleidome įrangą į smegduobę, tačiau ji neužfiksavo jokių gyvybės ženklų, – pranešė atstovė. – Inžinieriai mėgina nustatyti, kur yra besiveriančios smegduobės kraštai. Manoma, kad virš žemės jos skersmuo yra apie 9 metrai, po žeme – apie 30 metrų, o gylis siekia apie 15“.

Anot ugniagesių, visas namas yra smegduobės teritorijoje. Kai ji pradėjo vertis, namuose buvo penki suaugusieji ir vienas dvejų metų vaikas.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA