Pradžia / Gyvenimas / Sandra Žutautienė ryžosi atsiverti apie mestą darbą, vestuves su Viktoru ir susimažintą krūtinę: ji buvo tragiška

Sandra Žutautienė ryžosi atsiverti apie mestą darbą, vestuves su Viktoru ir susimažintą krūtinę: ji buvo tragiška

2023-11-13

Sandra Žutautienė ryžosi atsiverti apie mestą darbą, vestuves su Viktoru ir susimažintą krūtinę: ji buvo tragiška

Patiko? Pasidalink:

Laidoje „Pasikalbėkim“ – buvusi „TV pagalbos“ žvaigždė Sandra Žutautienė. Ilgus metus dirbusi televizijoje, dabar ji savo kelią skinasi muzikos pasaulyje. Ne paslaptis, kad prie to prisidėjo atlikėjas ir verslininkas Viktoras Vaikšnoras, pakvietęs Sandrą dainuoti kartu. Anksčiau nedrįsusi viešai kalbėti apie jausmus Viktorui, šįkart Sandra buvo neįtikėtinai atvira. Moteris taip pat ryžosi atskleisti dar niekam nepasakotą istoriją apie krūtinės mažinimą ir netikėtą žinią – vienoje krūtyje rastą auglį.

Daugiau nei dešimtmetį TV3 žiūrovai Sandrą žinojo kaip nuoširdžią, linksmą ir žodžio kišenėje neieškančią TV gelbėtoją. Tačiau greit bus metai, kai jos šiame projekte nebėra. Kas nutiko?

„Prisimenu vieną vasario savaitgalį, kai sukrito visokių apmąstymų: ar aš stoviu vietoje? Kur noriu eiti ir ką noriu keisti? Tas savaitgalis man davė patvirtinimą, kad turiu išeiti iš laidos. Nors man ten viskas buvo labai gerai, tačiau supratau, kad „TV Pagalboje“ jau padariau viską. Aš nebeaugu ir nepadarysiu nieko daugiau“, – sako Sandra. Ji neslepia, kad minties grįžti į televiziją, o gal ir į „TV pagalbą“ nėra atsisakiusi, tačiau dabar visą laiką skiria muzikinei veiklai. Ar Sandra kada nors tikėjosi tokio posūkio gyvenime? Ir kodėl jos duetas su Viktoru toks populiarus?

„Tikrai niekada nemaniau, kad galiu eiti tokiu keliu – dainavimo. Maniau, tai bus „pažaidimas“. Apie kultūros centrų pilnas sales net nesvajojom.<…> Aš manau, kad žmones paperka mudviejų nuoširdumas. Bent jau pradžioje įtakos turėjo ir darbas „TV Pagalboje“, nes tikrai žmonės sakydavo: „Einam paklausyt, kaip ta pagalbininkė dainuoja“, bet dabar vis dažniau girdime tiesiog sakant mudviejų vardus“, – šypsosi Sandra.

Ji pirmąkart išdrįso laidoje papasakoti apie svajonę, kurios įgyvendinimo laukė labai ilgai – krūtinės mažinimą. Tačiau džiugias emocijas netrukus pakeitė stiprus nerimas, kai prieš operaciją atlikus privalomą echoskopijos tyrimą paaiškėjo, kad vienoje Sandros krūtyje – didelis auglys.

„Man tiesiog viskas nutirpo ir galvoju – eina peklon… Taip laukiau svajonių dienos, kai susimažinsiu tą tragišką krūtinę, kuri buvo ir didelė, ir nutįsusi iki bambos, o tada išgirstu, kad man auglys ir dar nemažas.

Nesakiau to niekam – nei tėvams, kuriuos, maniau, su šia žinia nuvarysiu į kapus, nei sesei, nei Viktorui. Atvykus į kliniką pasakiau – nors esu su augliu, vis tiek nenoriu tų papų. Pjaukit viską, jei tik galit“, – nelengvą laikotarpį prisimena Sandra.

Iš kur ji sėmėsi stiprybės net dvi savaites laukti biopsijos atsakymo, ar auglys nepiktybinis? Laidoje išvysite nuotraukas, kaip Sandros krūtinė atrodė iki ir po operacijos bei išgirsite, kokią svarbią žinutę moterims, kompleksuojančioms dėl didelių krūtų, Sandra nori perduoti.

Taip pat sužinosite, koks žmogus į akis jai pareiškė, kad Viktoras būtų tinkamas vyras ir kaip galiausiai muzikinis duetas virto pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Kokių dar niekam iki šiol nesakytų ateities planų jie turi? Bus atsakyta ir į visiems gerbėjams itin rūpimą klausimą – ar tiesa, kad Sandra ir Viktoras jau susituokę?

Visą interviu su Sandra Žutautiene žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Kalbėjome apie:

00:15 Anonsas

01:12 Pašnekovės pristatymas

02:49 Kaip Sandra gyvena šiuo metu

03:48 Dovanos laidos viešniai

06:21 Muzikinė karjera

13:21 Prie sėkmės prisidėjo ir darbas „TV Pagalboje“

16:27 Kodėl Sandra išėjo iš „TV Pagalbos“?

21:42 Netikėta žinia

30:02 Sandra ir Viktoras – santykiai, piršlybos, vestuvės

34:37 Koks yra Viktoras Sandros akimis?

39:19 Daikto pristatymas

42:22 Sandros staigmena laidos vedėjai

43:25 Atsisveikinimas

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą trečiadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA