Pradžia / Gyvenimas / Šalčininkų rajone vienas iš trijų žuvusiųjų – vos 16-os: artimieji nesulaiko ašarų

Šalčininkų rajone vienas iš trijų žuvusiųjų – vos 16-os: artimieji nesulaiko ašarų

2023-09-27

Šalčininkų rajone vienas iš trijų žuvusiųjų – vos 16-os: artimieji nesulaiko ašarų

Patiko? Pasidalink:

Šalčininkų rajone anksti ryte per avariją žuvo trys jaunuoliai, dar trys sužaloti žmonės išvežti į ligoninę. Kaimo keliuke „Audi“ atsitrenkė į medį, automobilį teko pjaustyti gelbėtojams. Vienam žuvusiųjų buvo tik 16 metų.

Kaimo keliuke Juršiškės kaime į laukus įskriejo „Audi“. Lengvasis automobilis sustojo tik atsitrenkęs į medžius. Dainavos seniūnijoje – šokas ir gedulas: žuvo net trys vietos gyventojai. Žmonės nesulaiko ašarų.

Vieno vaikino tėvas net negali kalbėti: „Čia naktį viskas įvyko? – Pusę šešių kažkur tai. Nežinau, negaliu šnekėti. – Čia jūsų artimasis? – Sūnus 16-metis. Atsiprašau.“

Iš oro gerai matyti, kokį atstumą laukais nulėkė „Audi“. Tačiau pieva nesustabdė „Audi“ – lengvasis automobilis smarkiai trenkėsi į medį. Apie avariją specialiosioms tarnyboms pranešta maždaug 6 valandą ryto. Tuo metu dar buvo tamsu, daug kur Lietuvoje tvyrojo tirštas rūkas, Šalčininkų rajone jis buvo ypač smarkus.

„Kokios tos mano versijos – su jais nevažinėjau, nežinau. – Greičiausiai greitis? – Galbūt, kad greitis. Kažkas tai atsitiko. Per mišką važiavo, miške nieko neatsitiko. Ir kelias siauresnis. – Tragedija visam kaimui. – Tai čia mano du anūkai.“

Aiškėja, kad automobiliu „Audi“ važiavo net šeši jaunuoliai. Įvykus avarijai, viena mergina atėjo į gretimą sodybą ir pasiprašė pagalbos, tik tada buvo iškviesti medikai ir gelbėtojai. Gelbėtojai iš sumaitoto automobilio ištraukė tris kūnus.

Gelbėtojams teko pjaustyti „Audi“. Ugniagesiai nupjovė stogą. Viduje įkalinti žmonės buvo jau nebegyvi. Greitosios pagalbos medikai į ligoninę išvežė tris žmones. Visi jie – jaunuoliai, tai vietos gyventojai.

„Taip taip. Čia Juršiškėse gyvena. Daugiau nieko negaliu pasakyti, nieko nežinau. – Jauni žmonės? – Jauni. Vienam 16 metų, vienam 23 ir mergina – nežinau tiksliai, 21 gal“, – teigia Dainavos seniūnas Stanislav Visockij.

Štai, ką pasakoja gyventojai: „Vaikai, kaip ir visi vaikai. Nelabai sėdėjosi gal namie, bet neblogi. Gal vienas važiavo į mokyklą, norėjo važiuot 16-metis.“

Policijos duomenimis, į ligoninę išvežti 23-ejų ir 29-erių metų vaikinai, medikų prireikė ir pagalbos ieškojusiai 18-metei: „Ji išvežta į ligoninę. – Bet ji pati atėjo kažkur į gretimą namą. Pas žuvusiojo mamą, va ten toliau. – Tie gal išvežti į ligoninę nelabai sunkiai nukentėjo? – Ji nenukentėjus. Nukentėjus, aišku, kad nukentėjus. Bet nesmarkiai, kad pati galėjo nueiti.“

Policija pranešė, kad vienam į ligoninę išvežtam asmeniui nustatytas sunkus beveik trijų promilių girtumas. Kol kas neaišku, ar tai ir vairuotojas. Kas vairavo – dar aiškinamasi.

Pirminiais duomenimis, kai atvažiavo gelbėtojai, vairuotojo vieta buvo tuščia. Gali būti, kad vairuotojas ligoninėje, tačiau neatmestina, kad automobiliu važiavo dar daugiau žmonių ir vairuotojas yra pasprukęs.

Tyrėjai nuodugniai apžiūri mašiną, renka įkalčius. Ekspertai ima kvapų mėginius, mikrodaleles, tai padės nustatyti, kas vairavo.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA