Pradžia / Gyvenimas / Radinys kebabo viduje tiesiog šokiravo. Kas toliau?

Radinys kebabo viduje tiesiog šokiravo. Kas toliau?

2023-11-22

Radinys kebabo viduje tiesiog šokiravo. Kas toliau?

Patiko? Pasidalink:

Taigi, užsisakėme du kebabus iš Liuks Kebabai, Kovo 11-osios g. 22, Kaune: RYTIETIŠKĄ ir MEKSIKONĄ. Kebabai atėjo be jokio padažo, kebabas ”Meksikonas” buvo sukepęs ir kietas, o ”Rytietiško” lavašas visas šlapias ir permirkęs skysčiu nuo keptų daržovių, o blogiausia buvo tai, kad rytietiškame kebabe radome kažkokį ilgą dalyką, atrodo tarsi šaknis ar kažkokia medžio šaka būtų.

Nežinau, kas tai. Susisiekime su Wolt’o klientų aptarnavimu. Jie susisiekė su Liuks Kebabais ir jų darbuotojų atsakymas buvo, kad nežino kas tai yra, nes matai pas juos tokių dalykų net nėra.

Taip pat sakė, kad padažo visada būna visiems uždėta tiek kiek priklauso. Tai taip išeina mes meluojame pagal juos viską. Kaip jie drįsta.

Beje, praeitą kartą (prieš mėnesį) vištiena buvo pusiau žalia, neiškepus gerai, bet nesiskundėme, pirmąkart buvome nepatenkinti, galvojome ok, gal mes per daug išrankūs šįkart, gal tik šiaip kokia klaida, nespėjo iškepti normaliai. Bet sorry, jau gana. Mes iš jų metų metus užsisakinėjame (visada mėgau vegetariškus kebabus su falafeliais), niekada nesiskundėme niekuo.

Taip, grąžino pinigus už šiuos kebabus. Bet pasakiau aiškiai, kad apie tai bus paskelbta viešai ir dar net jų pačiam savininkui parašysiu. Dėl tos šaknies ar velnias žino ko, tai čia išvis absurdas. Tai gal kas nors ateity ir pelę ras savo kebabe. Nusivažiavo kebabinė.

Nežinau, kas ten per darbuotojai dabar ten pas juos dirba, bet akivaizdu, kad kuo toliau tuo blogiau. Kainos kyla ir jau yra kosminės, 7.20eur už vieną kebabą, o kokybė akivaizdu jau, kad yra tragiška ir dar plius nežinai kokią staigmeną maiste rasi. NEREKOMENDUOJU!
p.s. Liuks Kebabų savininkai atsakė man, kad jie irgi nežino, kas per dalykas čia buvo tam rytietiškam kebabe, jie niekada tokio nematė ir pasakė, kad aiškinsis ir atidžiau žiūrės į maistą, kurį jie gauna iš tiekėjų.

Štai tokiu skundu skaitytoja pasidalino facebook grupėje „Maitinimo įstaigos – atsiliepimų knyga„.

Tad kyla klausimas – kas tai ir kas toliau?

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA