Pradžia / Gyvenimas / Prieš maudynes porai nusimetus drabužius išaiškėjo jų intymi paslaptis – giminės negalėjo patikėti

Prieš maudynes porai nusimetus drabužius išaiškėjo jų intymi paslaptis – giminės negalėjo patikėti

2024-05-05

Prieš maudynes porai nusimetus drabužius išaiškėjo jų intymi paslaptis – giminės negalėjo patikėti

Patiko? Pasidalink:

Slapti ar ne visai slapti pabėgimai įsimena ir suartina. Kokio amžiaus bebūtum, jei rūpiniesi santykiais su antrąja puse, niekada neatsisakysi pabandyti bent jau trumpam kartu nuo kitų pasprukti – tai žavi ir jaudina, nes niekada nežinai, kas gali nutikti besirūpinant slaptumu ir daugiau dėl nieko nesijaudinant.

Mūsų porai vienas iš įsimintinesnių „slaptų“ pabėgimų nutiko dar jauniems. Nuvykus su giminėmis prie ežero ir miegant po kelias šeimas palapinėse, pabūti dviese miške norėjosi nuo pat pirmos minutės.

Tai nebuvo sunku, kai gali prisidengti ėjimu rinkti uogų ar grybų. Nuėjus atokiau nuo kompanijos, kritome po medžiu laimingi, pagaliau suradę progą pabūti vienu du, ir tik susiruošę grįžti pastebėjome, kad buvome įsikūrę ant skruzdėlyno.

Pasimėgavę maloniu pabėgimu parėjome laimingi, nors neradome nė vienos valgomos vasaros gėrybės.

Nutarėme persirengti ir nueiti išsimaudyti. Išlindus su maudymosi kostiumėlių giminės iškart pastebėjo sukandžiotą skruzdėlių kūną – pasirodo mes, besidžiaugdami vienas kitu, net nepajautėme, kad mūsų kūnais džiaugėsi ir miško „darbininkės“.

Slaptas pabėgimas tapo nebe tokiu ir slaptu visiems svarstant, kada ir kaip taip gali sukandžioti ir kaip taip galima nieko nejausti. Su mylimu žmogumi viskas įmanoma. Nesvarbu, ar tai slaptas, ar visiems akivaizdus pabuvimas dviese – kiekviena pora tokį tikrai turi – tai sušildo santykius ir palieka ilgam smagų prisiminimą.

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA