Pradžia / Gyvenimas / Prie Neries net sustingę žiūrėjo, kas dėjosi kitame upės krante: išsigąsti tikrai buvo ko

Prie Neries net sustingę žiūrėjo, kas dėjosi kitame upės krante: išsigąsti tikrai buvo ko

2024-04-16

Prie Neries net sustingę žiūrėjo, kas dėjosi kitame upės krante: išsigąsti tikrai buvo ko

Patiko? Pasidalink:

Savaitgalį romantiškai Neries pakrante vaikštinėjusi porelė kitame upės krante išvydo baisią muštynių sceną, nuo kurios net sustingo. Išsigąsti tikrai buvo ko.

Vilniečiai pasakojo likę priblokšti, kai vidury dienos išvydo gausią pagaliais, kumščiais ir kojomis besimojavusią vyrų kompaniją. Policijai įvykis žinomas. Pareigūnus dėl pavogto telefono išsikvietė vienas incidento dalyvių, tačiau vėliau persigalvojo ir pareiškimo nerašė.

„Vaikščiojome su mylimuoju paupiu šeštadienį, netoli Vingio parko. Tačiau mūsų romantiškus pokalbius nutraukė kitame upės krante (netoli „Litexpo“) tarp gausios vaikinų kompanijos įsiplieskęs konfliktas, o vėliau ir šiurpios muštynės.

Matėme, kad vyrukai kūreno laužą. Po to pradėjo vienas kitą užkabinėti, mėtytis tais degančiais pagaliais. Pradžioje pamanėme, gal kvailioja jaunimas? Bet po to, kai jie pradėjo šūkauti „atstok“ ir panašiai, supratome, kad tai ne žaidimas ir niekas čia nekvailioja.

Po to sekę įvykiai apskritai išgąsdino taip, kad net sustingę žiūrėjome ir negalėjome patikėti, kad toks košmaras vyksta dienos metu. Man net rankos pradėjo drebėti. Netoli mūsų sustojo ir daugiau žmonių. Kažkas iš jų sakė kvies policiją.

Vaikinai pradėjo muštis, draskyti vienas kitam drabužius. Smūgiuoti kumščiais ir spardyti vienas kitam į galvą. Vienas nugriuvęs gulėjo, po to ilgai ant žemės sėdėjo ir atrodė, kad negalėjo atsigauti. Viską stebėjome gal apie 20 minučių.

Kai atvyko policija, jų jau nė kvapo nebuvo. Visi išsibėgiojo greitai. 14,15 val. jų jau nebuvo. Įdomu, ar pavyko policijai kažką išsiaiškinti apie šį įvykį, gal net sugauti skriaudikus (policija atvyko apie 14,40 val)?

Buvo tikrai baisu matyti tokius vaizdus. Kitame krante netoliese matėsi irgi žmonių, kurie spruko neatsigręždami, kad tik jų neužkliudytų įsiutusi kompanija. Baisu ir pagalvoti, o kas, jei tąkart mes patys būtume ėję pasivaikščioti kitapus upės ir susidūrę su jais? Ar mums nebūtų kliuvę?“ – rašė anonime panorusi būti vilnietė.

Policiją išsikvietė patys incidento dalyviai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja patvirtino, kad šių metų kovo 23 dieną, 14.19 val. buvo gautas pranešimas.

„Pranešime teigiama, kad prie upės pranešėją sumušė nepažįstami asmenys ir pavogė mobilųjį telefoną. Mušeikos prie upės vartoja alkoholį. Pranešėjas laukė prie „Litexpo“, skambino iš praeivio telefono.

Pareigūnams atvykus nurodytu adresu, juos pasitiko vyras (gim. 1987), kuris buvo akivaizdžiai neblaivus (jam nustatytas 2.32 prom. girtumas), nerišliai kalbėjo, svirduliavo, griuvinėjo, bandė aiškinti, kad su sugėrovais vyko konfliktas, galimai po konflikto susitaikė.

Kiek sugėrovų, kaip jie atrodo nurodyti negalėjo, nes vietoje prie upės žmonių nebuvo. Dėl mobilaus ryšio telefono, tiksliai paaiškinti įvykio aplinkybių nesugebėjo, galėjo būti ir pametęs arba likęs pas dėdę.

Nuo GMP atsisakė, nuo pareiškimo taip pat atsisakė, nes staiga suprato, kad jam neblaiviam policija nereikalinga. Vyrui buvo suteikta socialinė pagalba, parvežtas namo“, – komentavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė J. Samorokovskaja.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA