Pradžia / Gyvenimas / Praradau nekaltybę būdamas 17 metų amžiaus su savo mamos geriausia drauge…

Praradau nekaltybę būdamas 17 metų amžiaus su savo mamos geriausia drauge…

2023-11-20

Praradau nekaltybę būdamas 17 metų amžiaus su savo mamos geriausia drauge…

Patiko? Pasidalink:

Praradau nekaltybę būdamas 17 metų amžiaus su savo mamos geriausia drauge. Praėjo jau ne vieneri metai, tačiau savo pirmą kartą atsimenu taip gerai, tarsi jis būtų įvykęs vakar. Turbūt tai, jog to neplanavau, buvo geriausias mano sprendimas, kadangi pakilęs adrenalinas padėjo pajusti didesnį malonumą. 

Mano pirmas kartas su mamos drauge buvo neįtikimas, tad noriu juo pasidalinti su visais. Tą vasarą mano ir mamos draugės šeimos kartu keliavome atostogauti į Turkiją. Tai ne pirmos mūsų atostogos drauge – keliaudavome beveik kiekvienais metais.  Tiesa, man atrodė, kad tėvai bandė supiršti mane su kitos šeimos dukterimi, kuri buvo dvejais metais už mane vyresnė. Nors vyresnės moterys mane traukė visada – amžiaus skirtumas, apie kurį svajojau, turėjo būti nepalyginamai didesnis. 

Jau kurį laiką stebėjau 44-erių metų mamos draugę, kuri atrodė nepalyginamai jauniau. Šviesūs trumpi plaukai, balta šypsena, skaisti oda, kurią puošė vos kelios raukšlės. Sakytumei, tarsi Holivudo aktorė, kuri atrodė kiek jauniau, nei nurodė jos biologinis amžius. Naktimis ji dažnai tapdavo mano aistrų objektu, o dienomis ją sutikęs sveikindavausi pagarbiai tardamas: „Laba diena“. 

Pirmoji mano naktis buvo prabangiame Turkijos viešbutyje. Vakare mūsų šeimos susitikę smagiai leido laiką: tėvai gėrė alkoholinius kokteilius, mes – lyg ir dar vaikai, skanavome limonadą, žaidėme stalo žaidimus ir svarstėme, kaip galėtume įdomiau praleisti likusį vakarą.  Tai buvo paskutinė naktis Turkijoje po kurios mes turėjome grįžti atgal į Lietuvą, į savo nuobodžius gyvenimus. Norėjosi nuveikti ką nors ekstremalaus, ką nors kitokio ir mano noras išsipildė. 

Aistė, tėvų draugų dukra, paslapčia dingo ir niekas nepastebėjo kada. Ilgą laiką kalbėjusi, kaip nori artimiau susipažinti su Ankaros naktiniu gyvenimu, ji nelaukusi pritarimo išėjo savais keliais.  Mano tėvai, kiek įkaušę, pradėjo svaidytis žvilgsniais ir vienu metu, viduryje pokalbio, paprasčiausiai atsistojo ir išėjo į savo viešbučio kambarį.  Likome trise. Aistės tėvas vis pasakojo apie žuvį, kurią kadaise pagavo jaunystėje, o jo žmona nuolatos žiovavo, matyt, girdėjo šią istoriją jau ne pirmą kartą. 

Mūsų trijų pokalbiai buvo labai nereikšmingi, tai aš, tai Aistės mama lepteldavome, kokį nors žodį, ir kai žuvautojas pasakydavo kokią nesąmonė – susižvalgydavome ir pradėdavome juoktis. Po geros valandos sėdėjimo drauge mano mamos draugė savo vyrui pasakė, kad jis užtektinai girtas ir turi eiti miegoti, kadangi rytoj jo tokio gali nepriimti į lėktuvą.

Kadangi mes buvome jų viešbučio kambaryje, jis atsistojo, susvirduliavo ir kažkur išėjo iš kambario. Net žmona nepasidomėjo kur. Matyt, jis jai bus atsibodęs. Atsistojau ir aš manydamas, kad reikia išeiti iš jų apartamentų. Grakščiai atsistojo ir ji.  „Kaip gerai, kad bent tu esi čia“,– pasakė ji ir pabučiavo mane į lupas. Bučinys atrodė kiek užtęstas, lipnus. Likau stovėti vietoje, nežinojau nei ką daryti, nei ką sakyti. Ji pažiūrėjo į mane ir nusišypsojo nuostabia šypsena. 

Tuomet priėjo prie lempos jungiklio ir sureguliavo šviesią prieblandą. Viskas atrodė tarsi kine, sulėtintai, tačiau tarsi stebėčiau kitus, o ne pats dalyvaučiau veiksme. Lėtai, tačiau užtvirtintai, atsukusi man nugarą, ji nusirengė suknelę. Atsisuko. Prieš mane liko stovėti su vienais apatiniais. Atrodo, susikalbėjome akimis, nes nieko jai nesakiau, kai ji priėjo prie manęs ir atsiklaupė ant kelių. Atsegė mano kelnių diržą, sagas ir sagtį. Lėtai numovė mano kelnes. Tuomet atsistojo ir pradėjo rengti drabužius. Stovėjau tarsi sustingęs ir nieko nedariau. 

Ji pradėjo laižyti mano kaklą, įkando į ausies spenelį ir tuo pačiu metu kišo rankas man už apatinių. Pajutau tai, ko laukiau visą gyvenimą. Malonumas buvo neišpasakytas, kai ji rankomis lietė mano lytinius organus, tarsi žaidė su jais. Lėtais judesiais ji numovė man apatinius. 

Burna atplėšė prezervatyvo pakelį, kurį pasiėmė, kai nusirenginėjo suknelę. Staigiai atplėšusi prezervatyvo pakelį ji uždėjo jį ant mano stangraus penio. Staiga, tarsi atgavęs kvapą, griebiau ją ir užkėlęs jos tobulą kūną ant stalo įėjau į ją. Norėdamas parodyti, jog esu tikras vyras – stipriai ją tvarkiau. 

Taip stipriai, kad ji pradėjo aikčioti vis garsiau, tad pradėjau jaudintis, jog jos vyras gali sumanyti sugrįžti į kambarį ir mus išgirsti.

Pasimylėjau su motinos drauge ant stalo, ant lovos, ant žemės, galiausiai, vonioje. Visą naktį mes tai darėme, kol galiausiai pakilo saulė ir sutarėme, kad man reikia grįžti atgal į savo kambarį. Be žodžių susirinkome drabužius, apsirengėme, apsikeitėme žvilgsniais ir aš grįžau į savo apartamentus. 

Dar kartą mes tai pakartojome lėktuve, kai skridome į Lietuvą. Tradiciškai, užsidarėme tualete ir aš ją tvarkiau taip stipriai, kad ranka turėjau užčiaupti jos burną, kitaip visas lėktuvas būtų išgirdęs jos aimanas.  Dar kartą tai įvyko motinos namuose. Vėliau tie kartai vis labiau dažnėjo. Motinos namuose, motinos lovoje, ant motinos stalo tarsi dėkodami, kad ji mums padėjo atrasti vienas kitą.

Mūsų romanas tęsėsi ne vienerius metus. Vėliau viskas kažkaip natūraliai nutrūko. Aš susiradau kitą moterį, irgi kur kas vyresnę nei aš, o ji mamos draugė, mano žiniomis, suviliojo už mane jaunesnį mano kaimynų vaikį.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA