Pradžia / Gyvenimas / Prakalbo Vilniuje nušauto 44-erių vyriškio dukra: štai, kodėl brolis paleido kulką į tėvą

Prakalbo Vilniuje nušauto 44-erių vyriškio dukra: štai, kodėl brolis paleido kulką į tėvą

2023-11-20

Prakalbo Vilniuje nušauto 44-erių vyriškio dukra: štai, kodėl brolis paleido kulką į tėvą

Patiko? Pasidalink:

Sekmadienio vakarą Vilniaus ligoninėje mirė studento ginklu sužalotas vyras, pranešė Policijos departamentas. Paaiškėjo, kad šie asmenys – tėvas ir sūnus.

44 metų nukentėjusysis mirė 22.20 val. Vilniaus ligoninėje. Medikai dėl jo gyvybės kovojo beveik parą – jis buvo sužalotas pistoletu šeštadienio naktį, apie 0.36 val., per konfliktą namuose Vilniuje, Kalnėnų gatvėje. Iš pradžių skelbta, kad Vilniuje, Kalnėnų gatvėje, per konfliktą studentas šovė į galvą kitam vyrui. Kaip paaiškėjo, tai buvo tėvas ir sūnus. 1979 metais gimęs nukentėjusysis buvo paguldytas į ligoninę. Tuo metu 2002 metais gimęs įtariamasis uždarytas į areštinę.

Įtariamasis lankė Lietuvos karo akademijos kursus

Policija iš pradžių skelbė, kad jis yra Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos studentas.

Vis dėlto vėliau Krašto apsaugos ministerija, patikslino, kad įtariamasis – Vilniaus universiteto biologijos studentas, savaitgaliais dalyvaujantis Karo akademijoje organizuojamų Jaunesniųjų karininkų vadų kursuose.

Įvykio vietoje rastas ir paimtas nukentėjusiajam teisėtai priklausantis 9 mm kalibro pistoletas „PM“. Iš pradžių ikiteisminis tyrimas buvo atliekamas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo, vėliau jis buvo perkvalifikuotas į tyrimą dėl savo artimojo giminaičio ar šeimos nario nužudymo.  „Šeimos konflikto metu buvo sužalotas artimas giminaitis“, – BNS pirmadienį sakė prokuratūros atstovė Rita Stundienė. Pasak jos, dėl įtariamojo suėmimo kol kas nebuvo kreiptasi. 

Tyrimą atlieka Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokuratūra. Galėjo būti savigyna Pirminiais duomenimis, į apie įvykį pranešė moteris – šaulio sesuo. Ji teigė, kad jos brolis gindamasis šovė į jų tėvą. Policija tiria versiją, kad sūnus gynė mamą nuo smurtaujančio tėvo. „Greičiausiai, kad tėvas primas su motina konfliktavo ir sūnus tiesiog gal apginti norėjo“, – paaiškino R. Matonis. Incidento aplinkybes toliau aiškinasi pareigūnai, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo sunkaus sveikatos sutrikdymo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA