Pradžia / Gyvenimas / Prakalbo apie siaubą prieš mirtiną pareigūno šūvį: moteris klykė, kad ją nori užmušti

Prakalbo apie siaubą prieš mirtiną pareigūno šūvį: moteris klykė, kad ją nori užmušti

2023-12-13

Prakalbo apie siaubą prieš mirtiną pareigūno šūvį: moteris klykė, kad ją nori užmušti

Patiko? Pasidalink:

Aiškėja daugiau detalių apie sukrečiantį įvykį Vilniaus rajone, Baraškių kaime, kur policininkas nušovė agresyviai besielgusią moterį. Policijos atstovai trečiadienį patvirtino, kad gruodžio 12-ąją, 14 val. 17 min., buvo gautas GMP dispečerės pranešimas, jog minėtu adresu agresyvi moteris (gim. 1972 m.) kastuvu užpuolė atvykusius medikus.

Pridurta, kad kastuvu ji sužalojo paramediką (gim. 1988 m.), kuris, suteikus medicininę pagalbą, yra gydomas ambulatoriškai.

Siautėjusi moteris apgadino greitosios medicinos pagalbos automobilį. Į įvykio vietą atvykusius policijos pareigūnus moteris puolė su peiliu, todėl buvo panaudotos dujos, elektros impulsinis prietaisas „Taser“ (atlikti 4 šūviai). Gindamasis nuo užpuolimo, Specialiosios parengties skyriaus pareigūnas (gim. 1990 m., beveik 10 metų tarnybos stažas) iš tarnybinio pistoleto „Glock 19“ iššovė penkis šūvius į moterį, kuri įvykio vietoje mirė.

Sulaikymo metu buvo sužalotas kitas Vilniaus apskrities VPK Specialiosios parengties skyriaus pareigūnas (gim. 2000 m.), kuris šiuo metu yra gydomas ambulatoriškai.

Buvo net 3 pranešimai: sūnus prašė pagalbos, kad motinai sutriko psichika

Trečiadienį paaiškėjo, kad tą pačią dieną iš viso sulaukta net trijų pranešimų tuo pačiu, vėliau nutikusios tragedijos, adresu. Pirmą kartą skambinta 12.23 val. Pranešėjas teigė, kad 52 m. motinai yra sutrikusi psichika, moteris serga, elgiasi agresyviai. Ji yra namuose, nurodytu adresu. Informuoti medikai ir pareigūnai.

Kitas pranešimas gautas 14.17 val. Pranešta, kad agresyvus asmuo užpuolė GMP bridagą. Medikai pranešė, kad juos su peiliu vaikosi agresyvus asmuo. Jis apdaužė GMP automobilį su kastuvu.

Atvykus nurodytu adresu pareigūnus pasitiko GMP darbuotoja. Ji pasakojo, kad moteris buvo agresyvi, vijosi juos su kastuvu, apgadino automobilį. Taip pat buvo sužalotas GMP darbuotojas (1988 m. gimimo).

Taip pat bendraujant su policijos pareigūnais, vienam iš jų buvo sužalota koja. Tramdant moterį buvo panaudotas elektrošokas, moteris į tai nereagavo, toliau peiliu puolė policijos pareigūnus. Tada panaudotas šaunamasis ginklas.

Pribloškia tai, kad moteris dar sugebėjo užsirakinti savo namuose. Būtent ji 14.49 val. paskambino skubios pagalbos telefonu. Moteris teigė, kad jos namą apsupo netikra policija, nori ją užmušti. Jis šaukė, kad greičiau policija atvažiuotų.

Jeigu turite informacijos apie šį įvykį, prašome pranešti elektroniniu paštu [email protected], anonimiškumą garantuojame.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

REKLAMA

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės slapukų politika.