Pradžia / Gyvenimas / Prabilo tragiškoje avarijoje žuvusios kėdainietės vyras: „Aš savo rankom ištraukiau dukrytę“

Prabilo tragiškoje avarijoje žuvusios kėdainietės vyras: „Aš savo rankom ištraukiau dukrytę“

2023-10-30

Prabilo tragiškoje avarijoje žuvusios kėdainietės vyras: „Aš savo rankom ištraukiau dukrytę“

Patiko? Pasidalink:

Kėdainių rajone – gedulas. Tragiškos avarijos metu žuvo dviejų vaikų mama 36-erių kėdainietė Indrė Jurgaitienė, o jos dukrytė, 7-erių mergaitė, šiuo metu po operacijos kovoja už savo gyvybę.

Jurgaičių šeimoje šiandien – itin slogios nuotaikos. Vos per akimirką našliu likęs 34-erių Antanas Jurgaitis tv3.lt pasakojo, kad jis savo ausimis girdėjo, kaip įvyko avarija ir žmonos automobilis įkrito į griovį.

„Aš pats tą mašiną atverčiau, savomis rankomis, ištraukiau dukrytę, o dėl žmonos nieko negalėjau padaryti – ji buvo užspausta, nieko nepadariau.“

Negalėjo ištraukti žmonos

Tragiškos nelaimės rytas buvo toks, kaip ir kiekvienas, niekuo neišsiskiriantis. Dviejų vaikų tėtis ėjo lesinti vištų, o žmona išvažiavo į darbą bei nuvežė dukrą į mokyklą. Niekas net nepagalvojo, kad tame kelyje, kuriuo šeima važinėja trejus metus iš eilės, įvyks mirtimi paženklinta tragedija.

„Aš išėjau vištyčių lesinti, o žmonelė vežė dukrą į mokyklą. Mes trejus metus gyvename Kėdainiuose – taip norėjome prie miško, sodyboje, ūkiškai gyventi. Iki tol gyvenome Kaune.

Kaip dabar prisimenu, išgirdau didelį trenksmą už poros šimtų metrų nuo namų. Puoliau gelbėti, sėdau į savo mašiną, nulėkiau į avarijos vietą.

Ištraukiau dukrytę, paguldžiau ją, kviečiau medikus. O žmonos niekaip negalėjau ištraukti, prašiau atsibusti, kėliau, bet ji nereagavo“, – ašarų netvardė Antanas.

Dukrai lūžo dubens kaulai, kojos, nosis 

36-erių metų jo žmona žuvo vietoje, medikams nepavyko išgelbėti jos gyvybės. Šiuo metu ligoninėje, po operacijos, dėl savo gyvybės kovoja ir septynmetė Antano dukra.

„Man svarbiausia, kad mažytė išgyventų. Jai skilo kaukolė, lūžo dubens kaulai, nosytė. Jai lūžo abi kojytės. Aš ją ištraukiau pats iš mašinos. Savo akimis mačiau, kaip viskas vyko.“

Atostogų pinigus išleis laidotuvėms

Vyras sako, kad avarijos aplinkybės paaiškės po teismo ekspertizės, tačiau pats jis įsitikinęs, kad žmona greičio tikrai neviršijo, mat iki nelaimės važinėdavo labai lėtai ir saugiai.

„Čia buvo ledas. Kai kalbėjau su džipo vairuotoju, su kuriuo susidūrė, jis paaiškino, kad mano žmona su mašina sukosi per kelią, trenkėsi į jį ir tada visi įlėkė į griovį. Aš negaliu pasakyti, ar tai tiesa. Nemačiau, tik išgirdau garsą. Tas vaizdas iki šiol stovi akyse, girdžiu tuos garsus.“

Šiuo metu Antanas neslepia, kad parama ir pagalba jo šeimai tikrai reikalinga – našlaičiais, be mamos, liko du vaikai. „Mes turėjome susitaupę kelis tūkstančius eurų. Planavome atostogų kelionę. Dabar tuos pinigus panaudosiu žmonos laidotuvėms.

Dukrytė po operacijos nebuvo atgavusi sąmonės, medikai sako, kad reikia laiko. Kitas sūnus – paauglys, dabar pas senelius būna, kad būtų šiek tiek ramiau.“

Nepasiduos dėl vaikų 

Šeimos svajonės apie laimingą gyvenimą Kėdainiuose dužo į šipulius, tačiau Antanas žada likti stiprus ir nepasiduoti dėl vaikų: „Man vaikai yra viskas, esu jų ramstis ir niekada nepasiduosiu.

Žinau, koks svarbus jiems esu. Pažadėjau, kad išleisiu juos į mokslus, viską padarysiu dėl vaikų, kas tik įmanoma.“

Dėl šios nelaimės pečius surėmė ir kėdainiečiai, kurie jau skuba aukoti ir padėti šeimai sunkią netekties minutę.

Prisidėti prie Jurgaičių gerovės galite ir jūs: Antanas Jurgaitis, sąskaitos numeris: LT297300010133228549

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA