Pradžia / Gyvenimas / Prabilo policininko nušautos moters kaimynai: atskleidė, kaip viskas vyko iš tiesų tą vakarą

Prabilo policininko nušautos moters kaimynai: atskleidė, kaip viskas vyko iš tiesų tą vakarą

2023-12-18

Prabilo policininko nušautos moters kaimynai: atskleidė, kaip viskas vyko iš tiesų tą vakarą

Patiko? Pasidalink:

Vilniaus rajone esančio Baraškų kaimelio gyventojai iki šiol sukrėsti dėl čia praėjusią savaitę įvykusios dramos, kurios metu policininko paleisti šūviai pražudė jų kaimynę.

Apie tai – šiandien TV3 laidoje „Dėmesio centre“. 

Moters kaimynė Renata atvira – situaciją vertinti sudėtinga. 

„Galima ir juos smerkti, ir ją smerkti, bet yra, kaip yra. Jau nieko nepadarysi, jau žmogaus nėra“, – kalbėjo Renata. 

„Matyt nebuvo kitos išeities“, – antrino Viktoras. 

Vietos gyventoja Renata kaip tik tuo metu buvo namuose, kai prasidėjo tiesioginė akistata tarp pagalbos tarnybų ir neadekvačiai besielgusios jos kaimynės. 

„Langai buvo atidaryti, ji šaukė, kad medikai atvažiavo. Tie medikai sėdėjo mašinoje, paskui pabėgo truputį toliau“, – pasakojo moteris. 

Vėliau viskas vyko it kino filme – policijos pareigūnų ekipažų vis daugėjo, prasidėjo susirėmimas, šauksmai, kuriuos lydėjo šūvių garsai. 

„Ne tai, kad šūvis, o lyg į sieną kažkas paukšt“, – sakė Renata. 

„Atvykau čia ir matau, kad stovi dvi policijos mašinos, du greitosios pagalbos automobiliai. Po to – dar trys policijos ekipažai atvyko, pradėjo man mojuoti, kad skubiai pasitraukčiau“, – pridūrė Viktoras. 

„Aš priėjau, sakau, ar ji gyva. Man medikas pasakė, kad nežiūrėkite čia, jau negyva ir nieko padėti negalime“, – teigė kaimynė. 

Kaimynams gyventi netrukdė

Nuo policijos pareigūnų kulkos žuvusi moteris, anot kaimynų, turėjo jiems visiems žinomų sveikatos sutrikimų, tačiau tai netrukdė jiems čia gyventi ir jaustis saugiai. 

„Ji eidavo sau ir praeidavo, gi žinai, kas ten eina. Būna paburba, bet tu prie jos nelendi ir ji prie tavęs nelenda“, – kalbėjo Renata. 

Tiesa, kartais kaimynų ramybę sudrumsdavo čia atvykę pagalbos tarnybų ekipažai, kurie priepolio apimtai moteriai suteikdavo būtiną pagalbą. 

„Priepuoliai jai būdavo nedažnai, bet visą laiką, kai atvažiuodavo pareigūnai ir medikai, ją kažkaip galėdavo sutramdyti, būdavo tų priemonių. 

Jie čia lankstydavo, būdavo, kad ilgai lankstydavo, gaudydavo ją“, – pasakojo kaimynė.  

Kokia iš tikro buvo šių tragiškų įvykių mozaika, parodys tyrimas.  

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA