Pradžia / Gyvenimas / Prabilo paauglių pražudyto Trakų pareigūno žmona: visų prašo tik vieno

Prabilo paauglių pražudyto Trakų pareigūno žmona: visų prašo tik vieno

2023-12-12

Prabilo paauglių pražudyto Trakų pareigūno žmona: visų prašo tik vieno

Patiko? Pasidalink:

Lapkričio 10 dieną įvyko tragedija – automobilių kaktomuša Trakų rajone, Rūdiškėse susidūrė 53 metų ilgamečio Trakų policijos Reagavimo valdybos vyriausiasis tyrėjas bei BMW automobiliu lėkę du 15-os metų ir du 14 metų jaunuoliai. Įvykio metu žuvo ilgametis pareigūnas Saulius Lipskis. Šiuo metu jo žmona Stanislava Lipskienė meldžia pagalbos.

„Kreipiuosi į Jus prašydama pagalbos, kuri reikalinga mano šeimai. Prašau visų, kurie matė, girdėjo ar kuriems kitaip tapo žinomos 2023 m. lapkričio 10 d. eismo įvykio, kurio metu žuvo mano vyras Saulius Lipskis, aplinkybės.

Kiek žinome ir matėme iš nuotraukų, buvo žmonių, kurie iš karto po eismo įvykio fotografavo, galbūt net ir filmavo įvykio vietą. Todėl man, taip pat be tėvelio likusiems mano vaikams būtų be galo naudinga bet kokia informacija, bet kokie kiti duomenys – nuotraukos, vaizdo medžiaga, kiti duomenys apie betarpiškai eismo įvykį mačiusius žmones ir pan.

Visa tai leistų kuo greičiau ir objektyviau nustatyti visas šio nelaimingo įvykio aplinkybes“, – jautriu prašymu dalinasi S. Lipskienė savo „Facebook“ paskyroje.

„Jei turite šią ar kitą informaciją, o galbūt žinote šios informacijos šaltinius, labai prašome Jūsų atsiųsti ją man. Likčiau amžinai dėkinga. Ir pažadu, Jums pageidaujant išlaikysiu Jūsų anonimiškumą.

Bet kokią informaciją galite siųsti asmenine žinute ar telefonu +370 614 11103“, – rašoma pranešime.

Prisimena gražiais žodžiais

Anksčiau naujienų portalas tv3.lt rašė, jog velionio artimieji vyrą prisimena kaip draugišką, šviesų žmogų ir neslepia – chuliganiškai vairuojantiems jaunuoliams šiandien vis dar per daug leidžiama.

Žuvęs pareigūnas lapkričio 14 dieną palaidotas Rūdiškių kapinėse. Ten su velioniu atsisveikino artimieji, draugai ir būrys kolegų. Geru žodžiu žuvusį policininką minėjo trakietė, kurios sūnus su velioniu buvo draugai.

„Šaunus vaikas buvo. Kadangi šalia mano sūnaus jo patėvio kapas, mudu susitikdavom. Per Vėlines jis pastatė [mano] sūnui žvakutę. O dabar…“ – ašarų nesulaikė pašnekovė, kuri apie tragediją sužinojo iš savo sesers.

Žuvusį pareigūną Saulių taip pat prisiminė giminaičiu prisistatęs Juozas. „[Apie jį] vien tik geras prisiminimas. Žmogus tokiose pareigose dar dirbo. Jis ir turėjo būti pavyzdingas visiems. Aš, kiek pažinojau, visa jo šeima buvo labai geri žmonės“, – kalbėjo Juozas.

Lemtingą dieną jam paskambino giminės, kurie ir pasakė skaudžią žinią – jis žuvo. Velionio krikšto tėtis Pranas sakė, kad jo krikšto sūnus, kuris žuvo, buvo nuostabus žmogus. „Tiesiog trūksta žodžių… Koks geras žmogus ir pareigūnas“, – teigė jis.

Vyro teigimu, tragedijos būtų išvengta, jeigu būtų drausminami vairuotojai, ypač jaunimas. „Reikia drausminti jaunimą. Žiūrėti, kas darosi su jais. Užtai ir yra, kad leistina didelė laisvė tiems vaikėzams“, – kalbėjo Pranas.

Išlydėti susirinko būrys žmonių

Primename, kad avariją, per kurią žuvo pareigūnas, sukėlė 15-mečio vairuojamas BMW. Su žuvusiu pareigūnu atsisveikino minia žmonių. Žuvusį ilgametį kolegą išlydėjo ir gausus būrys artimųjų, pažįstamų ir kolegų.

Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilika buvo sausakimša. Laidotuvių procesijos koloną lydėjo policija. Ilga kolona, vedama policijos automobilių, Trakų gatvėmis judėjo Rūdiškių kapinių link.

Ten ir bus palaidotas žuvęs pareigūnas. Lietuvą sukrėtė skaudi žinia, kai Rūdiškėse, Trakų rajone įvyko avarija, kurios metu žuvo ilgametis Trakų rajono Reagavimo valdybos vyriausiasis tyrėjas. Vyras ėjo 53-uosius metus. Į pareigūno automobilį rėžėsi BMW, kurį vairavo nepilnametis, o kartu su juo vyko dar trys paaugliai. Pareigūnas žuvo vietoje, o nepilnamečiams prireikė medikų pagalbos.

„Buvo keturi jaunuoliai. Du yra 2008 metų gimimo, tai yra 15-os metų ir du 2009 metų gimimo – tai 14 metų“, – tvirtino Vilniaus apskrities policijos Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja. „Jis ilgametis pareigūnas, Reagavimo valdybos vyriausiasis tyrėjas. Stažą turi 30 ir daugiau metų“, – sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė J. Samorokovskaja.

Apie žuvusį kolegą ji atsiliepia tik pačiais geriausiais žodžiais ir priduria, kad žuvusysis buvo kaip tik išėjęs atostogų. „Jis pirmadienį turėjo grįžti iš atostogų, bet, deja, nebegrįš“, – teigė J. Samorokovskaja.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA