Pradžia / Gyvenimas / Policininko nušautos moters nesutramdė ir elektrošokas: kastuvu talžė medikų automobilį

Policininko nušautos moters nesutramdė ir elektrošokas: kastuvu talžė medikų automobilį

2023-12-13

Policininko nušautos moters nesutramdė ir elektrošokas: kastuvu talžė medikų automobilį

Patiko? Pasidalink:

Vilniaus rajone policininkas antradienį nušovė jį ir medikus užpuolusią agresyvią pacientę.

„Pirminiais duomenimis, agresyvi moteris puolė medikus, puolė ir pareigūnus su peiliu, buvo panaudotas ginklas ir ji buvo nušauta“, – BNS sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Kaip BNS informavo Greitosios medicinos pagalbos Vilniaus filialo atstovai, 12.24 val. gautas iškvietimas į Baraškų kaimą Juodšilių seniūnijoje, informuota, kad apie 50-ies metų moteriai sutriko sveikata. Į įvykio vietą taip pat iškviesti policijos pareigūnai, jie atvyko pirmiau, nei medikai.

Kastuvu apdaužė medikų automobilį

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja nurodė, kad 1972-aisiais gimusi moteris buvo agresyvi, kastuvu apdaužė medikų automobilį.

„Paskui ji užsibarikadavo namuose, ten pasiėmė peilį ir su puolė greitosios pagalbos medikus ir policininką“, – BNS nurodė ji.

Pasak policijos atstovės, pareigūnai panaudojo ašarines dujas, taip pat elektrošoko prietaisą „Taser“, tačiau galiausiai jiems teko panaudoti tarnybinį ginklą. Buvo paleisti 5 šūviai, vienas jų tapo lemiamu. Moteris įvykio vietoje mirė.

LNK žinių duomenimis, moteris peiliu sužeidė policijos pareigūną, jam suteikta pagalba. Kas išprovokavo moters elgesį kol kas nėra žinoma, įvykis tiriamas.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA