Pradžia / Gyvenimas / Policininkai išprievartavo surakintą kolegę? Policijos profsąjungos pirmininkė: „Lengvai tariant, esu šokiruota“

Policininkai išprievartavo surakintą kolegę? Policijos profsąjungos pirmininkė: „Lengvai tariant, esu šokiruota“

2023-09-03

Policininkai išprievartavo surakintą kolegę? Policijos profsąjungos pirmininkė: „Lengvai tariant, esu šokiruota“

Patiko? Pasidalink:

Policijos mokymuose kyla įtarimų dėl galimos išprievartavimo

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis iškėlė įtarimus, kad viena iš policijos pareigūnių gali būti buvusi išprievartauta mokymų metu. Remiantis jo teigimu, galbūt dvi jos kolegos naudojant fizinę jėgą netgi antrankius, galėjo įvykdyti šį išprievartavimą. Ši istorija, kurią Seimo narys iškėlė viešai, sukėlė gilią nerimą šalyje.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla tvirtina, kad šiuo metu policija neturi jokios informacijos apie šį incidentą, tačiau jau yra pavedęs kolegoms atlikti tyrimą, siekiant išsiaiškinti, ar šios įtarimai turi pagrindo.

Remigijus Žemaitaitis teigia gavęs šią informaciją iš galimai nukentėjusios pareigūnės artimųjų. Incidentas, anot jo, įvyko Kaune vykstančių pareigūnų mokymų metu. Policijos generalinis komisaras patvirtina, kad mokymai Kaune vyko, tačiau pareigūnai šiuo metu dar tyrimo nepatvirtina.

Roma Katinienė, policijos profsąjungos pirmininkė, mano, kad dėl tokio rimto įvykio tyrimą turėtų atlikti ne pati policija, bet kita nepriklausoma tarnyba, siekiant užtikrinti objektyvumą.

Policijos generalinis komisaras pabrėžia, kad yra įprasta, kad vadovai domisi, kodėl pareigūnai palieka tarnybą. Taip pat nurodo, kad minima pareigūnė yra gerai vertinama, vadovavusi svarbiems tyrimams.

Ši istorija iškėlė didelį nerimą tiek policijos bendruomenėje, tiek visuomenėje, ir tik laikui bėgant paaiškės, ar įtarimai turi pagrindo, ir ar bus atliekamas ikiteisminis tyrimas. Policija turi išspręsti, kaip toliau elgtis šioje delikatūrioje situacijoje.

Patiko? Pasidalink:

REKLAMA

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės slapukų politika.