Pradžia / Gyvenimas / Po Vitalijos Katunskytės mirties dukra Monika atskleidė, dėl ko gailisi iki šiol: laiko jau neatsuksi

Po Vitalijos Katunskytės mirties dukra Monika atskleidė, dėl ko gailisi iki šiol: laiko jau neatsuksi

2023-12-11

Po Vitalijos Katunskytės mirties dukra Monika atskleidė, dėl ko gailisi iki šiol: laiko jau neatsuksi

Patiko? Pasidalink:

Laidos „Pasikalbėkim“ studijoje – atlikėja Monika Katunskytė. Nors pastaruoju metu ji retai dalyvauja laidose, šįkart moteris padarė išimtį ir atvėrė širdį apie skaudžiausią išsiskyrimą bei asmeninį gyvenimą.

Sausį bus lygiai metai, kai į amžinybę iškeliavo atlikėjos mama – šlagerių karalienė Vitalija Katunskytė. Laidoje išgirsite, kokį jai duotą pažadą dukra jau įgyvendino. Dėl ko Monika labiausiai gailisi ir iki šiol dar graužia save?

Pokalbio metu atlikėja pasidalino ne vienu brangiu prisiminimu apie mamą ir neslėpė, kad posakis „laikas gydo žaizdas“ jai visai netinka. Net 12 metų Anglijoje praleidusi Monika atskleidė, kad dar iki mamos mirties planavo grįžti gyventi į Lietuvą. Tačiau likimas viską sudėliojo taip, kad Vitalijos namuose dukra su vaikais įsikūrė jau be mamos.

Džiaugiuosi, kad grįžau, tik, žinoma, ne tokiomis aplinkybėmis, kaip būčiau norėjusi. Galėjau grįžti anksčiau, bet emigrantai dažnai sako – dar truputį, dar šiek tiek ir jau grįšiu, o viskas gerokai užsitęsia. Bet su mama kalbėjom, kad jau Velykoms grįžtu namo ir lieku Lietuvoje visam laikui. Skaudu, kad būtent mamos mirtis paspartino grįžimą.. <…> Pamenu, kai įėjau į jos butą ir neišgirdau garsiai sušunkant „Monciuk“, atrodė, širdis tuoj plyš“ , – braukdama ašaras pasakoja atlikėja.

Tęsia mamos kelią

Jau beveik metus Monika su dviem sūnumis gyvenimą kuria Šiauliuose. Kaip jiems sekasi? Moteris tikina, kad yra laiminga, o labiausiai dėl to, kad gali būti scenoje ir tęsti tai, ką darė mama. Visgi dainininkė neslepia, kad pradžioje labai jaudinosi ir net sulaukė skeptiškų nuomonių.

„Mama paliko man didžiulį palikimą – jos talento gerbėjus, bet nuoširdžiai sakau, Renata, aš labai bijojau viską tęsti. Abejojau, aš sugebėsiu padaryti tai, ką darė mama kone visą savo gyvenimą. Bet aš savimi labai didžiuojuosi, nes galiausiai pavyko užlipti ant scenos ir dainuoti“, – atviravo Monika.

Ji tikina, kad jaučia Vitalijos palaikymą iki šiol, nes abi turėjo neįtikėtinai stiprų ir artimą ryšį. Pasak Monikos, mama jai buvo viskas – geriausia draugė, patarėja, guodėja, paslapčių saugotoja. Visgi išmokti gyventi savarankiškai moteris ryžosi tuomet, kai nusprendė emigruoti. Tai nebuvo lengvas etapas, tačiau be galo svarbus ir suteikęs daug vertingų pamokų.

„Buvau pripratusi, kad mama visada šalia ir jei kas – padės, pasuks reikiama kryptimi. O Anglijoje jos nebuvo, todėl turėjau pati išmokti valdyti savo finansus, gyvenimą, spręsti rūpesčius. Emigracija tikrai labai mane užgrūdino. Dabar galiu drąsiai sakyti, kad gyvenime nieko nebebijau. Užsienyje sugebėjau išgyventi be mamos, todėl ir dabar grįžus į Lietuvą, kai jos nebėra, bandau gyventi toliau”, – sako Monika.

Stipriausia atrama – sūnūs

Kas šiandien yra jos stipriausia atrama ir palaikytojai? Moteris nedvejodama atsako, kad sūnūs, kurie visada pasirengę padėti ir net palepina savo ruoštais patiekalais. Vyriausiam Monikos sūnui jau 16-ka, o mažiausiajam – 6-eri. Ar nesunku atlikėjai vienai auginti berniukus?

Laidoje taip pat išgirsite, ar Monikos širdis dar laisva? Ar ji ryšis tekėti dar kartą, nepaisant net kelių iširusių santuokų? Kodėl moteris apsipylė ašaromis išgirdusi klausimą, ar pakeistų ką nors praeityje, jei tik turėtų tokią galimybę? Pokalbio metu išvysite ir kokį svarbų daiktą Monika atsinešė į studiją, su kuriuo niekuomet nesiskiria.

Visą interviu su Monika Katunskyte žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą trečiadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA