Pradžia / Gyvenimas / Po populiarios procedūros mirė 28-erių moteris: be mamos liko mergaitė

Po populiarios procedūros mirė 28-erių moteris: be mamos liko mergaitė

2023-12-15

Po populiarios procedūros mirė 28-erių moteris: be mamos liko mergaitė

Patiko? Pasidalink:

Gydytojas įspėjo nevartoti nepatikrintų vaistų po to, kai moteris mirė praėjus vos dviem savaitėms po to, kai „Instagram“ tinkle surastai kosmetologei atliko ​nevykusią lūpų putlinimo procedūrą.

Moteris, įvardyta tik kaip Dilber, mirė būdama 28 metų. Pranešama, kad ji prieš mirtį jautė galvos skausmą.

Iš Vienos, Austrijos kilusi moteris už procedūrą kosmetologei sumokėjo 180 eurų. Gydytojai įtaria, kad dėl to ji patyrė mirtiną reakciją.

Jos vyras Muratas skubiai nuvežė ją į ligoninę, tačiau medikai, kaip pranešama, atsisakė ją priimti. Buvo skelbiama, kad tuo metu mamai buvo smarkiai patinę limfmazgiai, o tai yra infekcijos požymis. Teigiama, kad gydytojai jai pasakė, jog namuose jos būklė pagerės, rašo mirror.co.uk.

Tačiau spalio 13 d. prastai pasijutusi moteris buvo paguldyta į ligoninę, praneša „The Sun“. Kitą dieną ji tragiškai mirė po širdies nepakankamumo. Be mamos liko mažametė dukra.

Dilber (nuotr. Instagram)

Jos vyras sakė: „Dabar mažoji turi augti be mamos, o mano gyvenimas iš manęs buvo atimtas“. Jos šeima apkaltino medikus aplaidumu. „Maldavome gydytoją, kad pagaliau ją įleistų“, – sakė jos mama.

Lapkričio 16 d. Donaustadto ligoninės direktorius Lotharas Mayerhoferis pareiškime spaudai paneigė šiuos kaltinimus. Jis teigė: „Yra aiškių baisios autoimuninės ligos požymių. Pacientas mirė vykstant gydymui. Mes nieko negalėjome jai padėti“.

Jis tikino, kad autoimuninę ligą greičiausiai sukėlė kosmetinė procedūra. „Jei iš šios tragiškos įvykių eigos ir galima pasimokyti, tai tik tiek, kad pavojinga vartoti mėgėjiškus vaistus.“

Ligoninės vyriausioji gydytoja Regina Katzenschlager paaiškino, kad Dilber neva antrą kartą apsilankė pas „Instagram“ grožio specialistę“, „kai jai jau buvo taikomas ambulatorinis gydymas“.

Pasak vietos žiniasklaidos, teigiama, kad kosmetologė, kuri apibūdinama kaip blondinė iš Slovakijos, po procedūros dingo.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA