Pradžia / Gyvenimas / Piktų komentarų dėl nepriekaištingos figūros sulaukianti Rasa Vilkienė: „Jei jūsų vyras žiūri į mane – susimąstykite“

Piktų komentarų dėl nepriekaištingos figūros sulaukianti Rasa Vilkienė: „Jei jūsų vyras žiūri į mane – susimąstykite“

2023-09-24

Piktų komentarų dėl nepriekaištingos figūros sulaukianti Rasa Vilkienė: „Jei jūsų vyras žiūri į mane – susimąstykite“

Patiko? Pasidalink:

Modernios europietės dažnai su nuostaba žiūri į po čadromis pasislėpusias musulmones. Bet pas mus tiek nerašytų taisyklių, kad moterims iš arabų pasaulio, panašu, neatlaikytų nervai.

Buvęs modelis, Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenusi Rūta Banionytė sako, kad Lietuvoje egzistuoja savotiškas sąrašas, ko negali lietuvės. Ypač, jei esi vyresnė.  Jokių seksualių drabužių, jokio flirto su jaunesniais vyrais ir gimdyti, jei tau per 40-imt, esi per tikrai sena. Skamba absurdiškai? Tačiau „Bučiuoju. Rūta“ pašnekovės, žinomos moterys, tvirtina, kad tai realybė. Bet net Barbė savo filme ragina moteris būti tokiomis, kokios jos nori. Bet ar 90-60-90  vis dar egzistuoja? 

„Kas pasakė, kad aš negaliu taip atrodyti? Niekas. Tai yra gražu, seksualu, bet ne vulgaru. Visų pirma, kūnas yra gražus, ko man gėdytis? Nenorit, sėdėkit namie, valgykite šitą dešrą ir nuo sofos rėkite, kad va, mano vyras žiūri į šitą. Jei jūsų vyras žiūri į mane, susimąstykit“, – TV laidoje demonstruodama nepriekaištingą figūrą kalbėjo trijų vaikų mama, trenerė Rasa Vilkienė.

Vitalija Jonikytė jai pridūrė: „Aš turėjau kažkada perkarusį liemenį ir man tos merginos labai gaila. Ta jauna Vitalija dabar nuo manęs gautų į kailį, nes kankinosi dėl to, kad atrodytų ne taip, kaip reikia. Dabar nesilaikyčiau jokios dietos nei dėl savęs, nei dėl kitų“, – ketvirtadienio vakarą atvirai rėš „Dydžio (r)evoliucija“ nugalėtoja.

O štai tinklalapio „Šokoladas sielai“ kūrėja sako, kad sąrašas, ko moterims Lietuvoje negalima, tikrai yra: „Man 45-eri metai, turiu aktyvų „Instagramo“ profilį ir daugiausia nepasitenkinimo sulaukiu tada, kai apsirengiu kažką labiau aptempto. Nežinau, kiek kartų esu girdėjusi „renkis pagal savo amžių“ ir mane tai nupurto. Labai daug Lietuvoje nusistatymų, kaip reikia atrodyti“, – sako Rūta.

Daug komentarų dėl įspūdingos suknelės sulaukusi Viktorija Jakučinskaitė ją pademonstravo ir laidoje: „Čia uždraustas variantas, nuodėmė. Ir esi kalamas prie kryžiaus, nes nėra pamušalo. Visuose komentaruose buvo, kad nuodėmė yra būti be „triusikų“. Tačiau ši suknelė rodo tik kūno linijas, bet labiausiai rėkia tos, kur neleidžia sau būti su maudymosi kostiumėliu vasarą, neleidžia parodyti kojyčių. Jos būtinai parašys, nes tai jų pačių skausmas“, – LNK laidoje pokštavo dizainerė.

„Nelaukite savo laidotuvių, kad pasipuoštumėte“, – pridūrė V.Jakučinskaitė.

„Straipsniai apie kovą su svoriu mane lydės dar ilgai, iki tol, kol aš tikrai su ta suknele atgulsiu amžinai“, – juokėsi Donata Virbilaitė.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA