Pradžia / Gyvenimas / Perskaičius apie naujus Meškausko santykius nusprendė netylėti: „Pagaliau žmogus suprato“

Perskaičius apie naujus Meškausko santykius nusprendė netylėti: „Pagaliau žmogus suprato“

2023-12-02

Perskaičius apie naujus Meškausko santykius nusprendė netylėti: „Pagaliau žmogus suprato“

Patiko? Pasidalink:

„Visai neseniai perskaičiau apie garsų Lietuvos šokėją Deividą Meškauską – žaviuosi jo talentu šokti bei mokyti šio meno kitus. Esu lankiusi pas jį pamokas ir neatsistebiu, koks tai profesionalus šokėjas“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Gintarė.

Žinutė, kurią neseniai teko matyti spaudoje, buvo apie tai, kad vaikinas pagaliau po nesusiklosčiusių santykių su Ineta Stasiulyte ir Rūta Ščiogolevaite, turi savo amžiaus merginą, su kuria jaučiasi laimingas.

„Pagaliau žmogus suprato“

Na ir pagaliau žmogus suprato, kad nereikia ieškoti vyresnių, nereikia galvoti, kad garsios moterys, esančios šalia, užtikrins sėkmę ar asmeninę laimę.

Ne veltui sakoma, kad meilė mėgsta tylą, todėl labai viliuosi, kad šį kartą Deividas pasimokys iš ankstesnių klaidų afišuoti santykius ir jaukiai bei be didelių atvirumų kurs meilę su nauja mergina.

Labiausiai čia mane nustebino ne žinia apie naujus santykius, bet anoniminių komentatorių klubas, kur visada viskuo nepatenkinti lietuviai smerkia, teisia, piktinasi ir pavydi.

Kad ir kokį žmogų jis pasirinktų, kad ir kokia mergina būtų šalia, komentatoriai turi mažiausią teisę komentuoti ir aiškinti apie gyvenimo pasirinkimus bei vertinti naujus Deivido ar bet kokio kito asmens santykius.

Nuo manęs linkėjimas – didžiausios sėkmės! O pavyduoliams – mažiau kalbėti apie kitus ir geriau žiūrėti savo reikalų.

Autorius: skaitytoja Gintarė

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA