Pradžia / Gyvenimas / Pažiūrėjo „Euroviziją“ ir išklojo atvirai: „Reikia pasakyti garsiai“

Pažiūrėjo „Euroviziją“ ir išklojo atvirai: „Reikia pasakyti garsiai“

2024-05-12

Pažiūrėjo „Euroviziją“ ir išklojo atvirai: „Reikia pasakyti garsiai“

Patiko? Pasidalink:

Visur tik mirga marga informacija apie „Euroviziją“, šiandien laukia jau antras pusfinalis, bet nežinau, ar bekils ranka jį įsijungti po pirmojo“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Veronika.

Esu didelė „Eurovizijos“ fanė, visada stebiu Lietuvos atstovo atrankas, kiekvieną pusfinalį pažiūriu nuo pirmos iki paskutinės sekundės, žiūrėdama finalą irgi išlaukiu iki paskutinės sekundės, kol paaiškėja nugalėtojas.

Bet po šių metų pirmojo pusfinalio sudvejojau, ar vis dar esu tokia didelė fanė. Savaitgalį susiplanavome žiūrėti finalą su draugais, kurie turi vaikų ir pažiūrėję pasirodymus pradėjom svarstyti, ar tikrai verta susirinkti bendram finalo žiūrėjimui.

„Reikia pasakyti garsiai“

Šie metai „Eurovizijoje“ kažkoks kosmosas – vos kelios įsimintinos dainos, o pasirodymai tokie, kad po visko akyse stovi tie vulgarūs vaizdai. Kai kurių pasirodymu metu tikrai reiktų N-18 (arba N-14) ženkliuko.

Dar niekad po „Eurovizijos“ nesu mačiusi tiek nepatenkintų žmonių ir piktų atsiliepimų, bet visi aiškiai mato, kad šis renginys tikrai nebėra skirtas šeimoms, jei net suaugusiems kartais norisi dengtis akis.

Rėšiu griežtai, be gailesčio, bet reikia pasakyti garsiai – gal jau gana išsidirbinėti… Juk tai dainų konkursas, o iš didelio rašto pradedama išeiti iš krašto, pusė atlikėjų net nepadainuoja normaliai ir visą dėmesį skiria šou. Tik tokį šou vargu, ar daug kam norėsis žiūrėti.

Autorius: skaitytoja Veronika

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA