Pradžia / Gyvenimas / „Patrulio“ Juozo Butnoriaus ir žmonos Gražinos namuose – šventė: „Iš manęs visi velniai išėjo“

„Patrulio“ Juozo Butnoriaus ir žmonos Gražinos namuose – šventė: „Iš manęs visi velniai išėjo“

2023-11-06

„Patrulio“ Juozo Butnoriaus ir žmonos Gražinos namuose – šventė: „Iš manęs visi velniai išėjo“

Patiko? Pasidalink:

Grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius su žmona Gražina gyvena džiaugsmingomis akimirkomis. Jiedu švenčia pažinties metines. Atlikėjas Juozas Butnorius ir jo žmona Gražina paminėjo 6-ąsias savo pažinties metines. Tai – diena, kai susitiko jų žvilgsniai. Su naujienų portalu tv3.lt grupės „Patruliai“ narys J. Butnorius sutiko pasidalinti savo mintimis.

Visų pirma, tai nėra visai ta šventė, kurią imame ir švenčiame. Juk tai – tik pažinties metinės. Jeigu atvirai, šiais metais netgi truputį pamiršau apie šią dieną, ne į tą dieną buvau susiorientavęs. Galvojau, ar lapkričio 1, ar spalio 27… Bet visgi spalio mėnesį buvo ta diena, kai aš ją pirmą kartą pamačiau. O lapkritį jau oficialiai tapome pora“, – sakė jis. Juozas ir Gražina savo dieną atšventė simboliškai. Kaip pasakojo, namie išgėrė nealkoholinio šampano butelį ir pasisėdėjo. „Tai yra sukaktis, bet nėra didelė šventė.

Šventėmis laikome piršlybas, vestuves, dukros gimimo dieną“, – tikino Juozas. Atlikėjas atvirai pripažino, kad yra tas, kuris nepamiršta datų. „Su skaičiais man niekada nėra problemų. Visos šeimos asmens kodus žinau, ką jau kalbėti apie įvairias datas. Bet šįkart visokie aplinkiniai veiksniai, darbai ir panašiai nukėlė visa tai į antrą planą“, – šypsojosi vyras.

Paprašytas prisiminti tą dieną, kai sutiko savo mylimą žmoną, Juozas leidosi į gražius atsiminimus. „Labai smulkiai pamenu tądien, kai sutikau savo žmoną. Buvo kriminalinės policijos diena ir mes koncertavome policininkų vakarėlyje netoli Klaipėdos. Atvykau anksčiau, kad pasitkrinčiau garsą, buvau vienas, nes kolega Algis tuo metu dar gyveno Vilniuje.

Žmona dirbo toje kavinėje už baro. Pasakojo, kad ji šią situaciją matė visai kitaip. Jai atrodė, kad pro duris įžengė galvą iškėlusi žvaigždė. Po to prie baro paprašiau kavos, o kai jau atsistojau ant scenos pasitikrinti garsą, ji pažiūrėjo į mane, o aš – į ją. Tada supratau, kad reikia pas ją eiti. Buvo meilė iš pirmo žvilgsnio“, – naujienų portalui tv3.lt atviravo grupės „Patruliai“ narys.

Be to, jis atskleidė ir daugiau detalių. Pasirodo, buvo praėję vos trys dienos nuo tada, kai jis sau pažadėjo vieną dalyką. „Tada buvo penktadienis, o tik antradienį buvau išsiskyręs su drauge. Buvau pasakęs, kad dabar pagyvensiu viengungio gyvenimą, vyriškai, atėjo laikas sau tai leisti ir niekam neįsipareigoti. Ir taip pagyvenau lygiai tris dienas. Viskas, tiek tereikėjo.“

Po garso patikrinimo Juozas išvyko į namus, buvo likę šešios valandos iki pasirodymo. „Įprastai sugrįžtame likus valandai, bet tądien aš greitai išsilyginau drabužius ir atvažiavau, kai buvo likę kokios keturios valandos. Sėdėjau savo kambarėlyje ir laukiau, kada ji ateis ir paklaus, ar noriu kavos“, – juokėsi J. Butnorius.

Po koncerto jis neleido sau taip visko užbaigti. „Norėjau gauti jos numerį. O prašyti numerio man yra taip svetima, net nežinojau, kaip tai daryti. Tą vakarą išgėriau kokį kibirą kavos, net balsas drebėjo. Stovėjau prie baro, ji man darė tą kavą, aš kalbėjau, bet niekaip neišdrįsau. Galiausiai paklausiau, ar galime dar kur nors išgerti kavos. Ji pajuokavo, ar man dar jos negana.

Na galiausiai išdrįsau paklausti ir įvyko mūsų pirmasis pasimatymas. Viskas labai sutapo, įvyko greitai. O toliau gyvenimas vyko kaip pagal vadovėlį – susipažinome, įsimylėjome, pasipiršau, nepraėjus metams įvyko vestuvės, po to Gražina pradėjo lauktis. Atsirado dukra, namas, verslai“, – trumpai savo meilės istoriją nupasakojo pašnekovas.

Paklaustas, kaip šis žmogus ir įsipareigojimas pakeitė jį kaip žmogų, Juozas žodžių kišenėje neieškojo.

„Pasakysiu liaudiškai – iš manęs visi velniai išėjo. Visą gyvenimą to norėjau, mano gyvenimo tikslas ir siekiamybė buvo šeima ir jaukūs namai.

Kol dar to neturėjau, dariau, ką norėjau. Buvau normalus bičas. O tada viskas pasikeitė, kai pradėjome būti kartu, išsigrynino poreikiai, kas man yra svarbu.

Visa kita, kas yra nereikalinga, nusistūmė į antrą planą, o galiausiai išnyko.

Kaip būna su draugais, su kuriais baliavojai, o kai pakeitei gyvenimo būdą – jie išnyko.

Tai gal ir nebuvo tie draugai, pradėkim nuo to. Tad gyvenimas, aplinka, yra stipriai pasikeitę“, – tvirtino atlikėjas.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

REKLAMA

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės slapukų politika.