Pradžia / Gyvenimas / Pamatytas vaizdelis palangoje sukėlė šleikštulį: „Iš kur atsirado ši kvaila mada?“

Pamatytas vaizdelis palangoje sukėlė šleikštulį: „Iš kur atsirado ši kvaila mada?“

2024-05-28

Pamatytas vaizdelis palangoje sukėlė šleikštulį: „Iš kur atsirado ši kvaila mada?“

Patiko? Pasidalink:

„Visai neseniai kartu su šeima grįžome iš atostogų pajūryje ir šį kartą turiu, ką pasakyti mamoms, kurių vaikai laksto pajūryje“, – savo laišką pradeda naujienų portalui tv3.lt parašiusi skaitytoja Marija.

Atostogauti į pajūrį išvažiavome su draugais šeimomis. Su drauge Loreta besidegindamos pajūryje pastebėjome jauną šeimą, kuri atėjo su maždaug keturmečiu sūnumi ir trimete dukra. „Veikiausiai bus pametinukai“, – pamanėme abi.

Netrukus šeima su savo dviem vaikais nusprendė išsimaudyti jūroje ir nurengė vaikus. Štai čia ir prasidėjo mūsų su Loreta diskusija.

Mielieji žmonės, kaip jūs manote, ar vis dar yra padoru, kai dvidešimt pirmame amžiuje jūsų vaikai laksto pajūryje nuogu užpakaliu? Nekalbu ir apie demonstruojamas vaikų grožybes visiems viešai.

Laikas įvesti taisykles paplūdimiuose, kaip tai jau seniai padarė užsienio šalys. Na, kiek gi galima žiūrėti į tuos nuogus vaikus paplūdimyje? Iš kur atsirado ši kvaila mada ir kodėl jų negali tėvai aprengti?

Mano vaikai niekada nesimaudė be maudymosi kostiumėlių, o čia pilnas pajūris lakstančių nuogų vaikų. Tikrai nemalonu į tai žiūrėti.

Autorius: skaitytoja Marija

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA