Pradžia / Gyvenimas / Pamatykite naują A. Lukašenko moterį… Tai ką ji atskleidė sukrėtė Lietuvos gyventojus

Pamatykite naują A. Lukašenko moterį… Tai ką ji atskleidė sukrėtė Lietuvos gyventojus

2023-12-05

Pamatykite naują A. Lukašenko moterį… Tai ką ji atskleidė sukrėtė Lietuvos gyventojus

Patiko? Pasidalink:

Šiame straipsnyje kalbama apie naująją Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos meilužę ir jo asmeninį gyvenimą. Pirmasis ir vienintelis Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka, šių metų rugpjūtį atšventęs 65-ąjį gimtadienį, ne kartą atkreipė dėmesį į savo asmeninio gyvenimo paslaptis.

Valstybės vadovas suteikė visuomenei naują priežastį spėlioti už jo nugaros, pradėjęs santykius su jauna favorite – 22 metų Minsko gyventoja Marija Vasilevič.

Jo teisėta sutuoktinė Halina Rodionovna (mergautinė pavardė Želnerovič), jo mokyklos draugė, su kuria Lukašenka susituokė prieš 44 metus, jau daug metų gyvena atskirai. Po to, kai jos vyras buvo išrinktas prezidentu, Galina nevažiavo į Minską, o liko gyventi gimtajame Ryžkovičių kaime netoli Mogiliovo. Taigi ji neturėjo galimybės atlikti “pirmosios ponios” vaidmens.

Galina gyvena name už aukštos tvoros, vyro paskirtoje sargyboje, ir tik retkarčiais atvyksta į sostinę susitikti su sūnumis. Lukašenkos pora turi du iš jų, Viktorą ir Dmitrijų, ir septynis anūkus. Galina jau seniai neduoda interviu, o valstybės vadovas, atvirkščiai, atsakinėdamas į žurnalistų klausimus, neslepia, kad su žmona negyvena jau trisdešimt metų, tačiau skyrybų nerengia.

Aleksandro Lukašenkos trečiojo sūnaus Nikolajaus, gimusio ne santuokoje, gimimas tapo įrodymu, kad prezidento asmeniniame gyvenime nėra viskas paprasta. Vaiko motina, valstybės vadovo asmeninė gydytoja Iryna Abelskaja, iki berniuko gimimo kelerius metus lydėjo prezidentą į komandiruotes ir poilsines keliones.

Sūnaus gimimo faktas iš pradžių buvo laikomas paslaptyje, tačiau vėliau Lukašenka nustojo slapstytis ir dabar nuolat pasirodo viešumoje su paaugliu. Oficialiai nepaskelbta, kas yra Koli motina, tačiau, pasak Baltarusijos šaltinių, berniukas labai panašus į Abelskają.

Po istorijos su asmeniniu gydytoju Lukašenka ne kartą atsidūrė šalia jaunų ir gražių moterų, kurias globojo ir rėmė. Pavyzdžiui, kartą apsilankęs dainininkės I. Dorofejevos koncerte, šalies vadovas asmeniškai patvirtino valstybinę programą “Iryna Dorofejeva – Baltarusijos veidas”.

Jos portretai atsirado Minsko gatvėse, o dainininkę kurį laiką visur buvo galima pamatyti kartu su prezidentu. Paklausta apie jos santykių su Lukašenka pobūdį, dainininkė išsisukinėjo nuo atsakymo.

Pats Aleksandras Grigorjevičius viename interviu aiškina, kad jo principas – apsupti save jaunomis merginomis. Jis mano, kad tai geriau nei sėdėti su “muiluotu veidu tarp pareigūnų.

Neseniai Baltarusijos žiniasklaida pradėjo skleisti gandus apie naują prezidento draugę. Ir nenuostabu: gražuolė brunetė Marija Vasilevič, nors ir nėra protokolo pareigūnė, dažnai lydi A. Lukašenką į viešus renginius ir akivaizdžiai mėgaujasi jo palankumu.

Baltarusijos valstybinio ekonomikos universiteto absolventė dalyvavo konkurse “Mis Baltarusija -2018” ir laimėjo pirmosios gražuolės karūną. ir gavo pirmosios gražuolės karūną. Šių metų sausį Vasilevič buvo apdovanota specialiu prezidento apdovanojimu su formuluote “už svarų indėlį į tarptautinio kultūrinio bendradarbiavimo plėtrą ir aktyvią labdaringą veiklą”.

Ją pats Aleksandras Grigorjevičius parengė konkursui “Mis Pasaulis”, kuriame ji laimėjo “Mis Pasaulis Europa” titulą. Dar vienas ypatingo valstybės vadovo požiūrio į žaviąją Mašenką ženklas buvo jos išrinkimas Baltarusijos parlamento žemųjų rūmų deputate.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA